Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 vagyok sokszor izgulok...

13 vagyok sokszor izgulok szüleimért például mikor apám elmegy horgászni én izgulok, hogy valami történik vele vagy anyukám jön haza és én ragályosan szoktam izgulni értük ez mindig van minden nap és már nem tudok élni vele valami segítség?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 16:56
 1/7 anonim válasza:

Ne gondolj a rosszra! Nem tudom, hallotal e mar a vonzas torvenyerol? A pozitiv gondolatok pozitiv dolgot ideznek elo, es ennek az ellentete is igaz. Pl.: En eleg hipohonder voltam eddig. Mindig bekepzeltem valami betegseget magamnak, es a vegen meg is lett a betegseg. Igaz csak egy kis laz :) A multkor meg pillanatragasztoztam, es pont az jutott az eszembe, hogy mi lenne ha en is ugy jarnek mint a lany a tv-ben, hogy belement a szemebe a pillanatragaszto. Na szerinted mi tortent? Igen :) Meg olvastam olyanrol, hogy nem azt kell mondani a gyerekunknek, hogy "Vigyazz fiam, le ne ess a farol", mert akkor az a kep jelenik meg a gyerek agyaban, amint o leesik. Hanem azt kell mondani, hogy "Ovatosan massz, fiam", es akkor az agya azt latja maga elott, amint nem lesz semmi baja :)

En ha felek, akkor imadkozok, a hit is segit ezeken az erzeseken.

13L

2013. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat de ez nem segít állandóan csak izgulok valakimért csak úgy tudom megoldani , hogy például anyukám otthon van apám horgászni és én felteszem a fülest és akkor semmit se hallok csak a zenét becsukom a szemem és vagy egy óráig hallgatom azzal a tudattal , hogy lehet hazaért és félig izgulok félig nem
2013. szept. 27. 14:09
 3/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nekem is voltak ilyen tüneteim. :( Nem normális az, hogy ennyire aggódsz, valamilyen lelki problémának a tünete. Te nem egyszerűen félted őket, hanem folyamatosan szorongsz, és ez nem normál állapot. Ha nincs a suliban iskolapszichológus, kérd meg a szüleidet, járjanak utána, hol van a városban ingyenes gyermekpszichiátriai szakrendelés. Ne félj attól, hogy gyógyszerezni akarnak, inkább csak kedvesen elbeszélgetnek veled, és lehet, hogy valami tök egyszerű probléma van a háttérben. De mindenképpen kérj segítséget, mert ez az állapot nagyon jól gyógyítható, nem kötelező ezzel szenvedned!!!
2013. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat de én ezt nek akarom közölni velük ezért fordúltam a gyakorikérdésekhez de én nem akarok járni pszihiátriára vagy , hogy írják nem tudsz valami módszert mert nagyon zavar és nem tudom kíűzni magamból lehet azért mert 3 évesen elváltak a szüleim? de már nagyon zavar , hogy izgulok de refleszkből 16 óra indul apa haza egyből izgulok , hogy tőrténik vele valami
2013. okt. 6. 12:26
 5/7 anonim válasza:
Ezzel nincs semmi baj.Izgulsz a szüleidért de azért ennyire nem kellene.Próbáld meg úgy felfogni hogy"Ugyan mi baj történhetne?"Nem tudom nézel-e hiradót de ha igen hagyd abba mert abban is sok szüörnyűséget lehet látni.Az internet pletykafészkeit is próbáld meg elkerülni.Ha nem lesz jobb nem akarlak ijeszgetni de lehet hogy szükséged lenne egy kezelésre.SOK SIKERT!
2014. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod hát még mindig ilyen vagyok de mostmár kicsit nyugottab vagyok miót elkezdtem kowalsky-t hallgatni kicsit könnyeb megnyugodni mostmár úgy vagyok vele ha elkezdek megint eszméletlenül izgulni akkor megpróbálom elfoglalni magam olvasok, edzek, vagy elmegyek pár percre sétálni de ez nem azt jelent, hogy már megvátoztam csak egy kicsitt könnyeb lett
2014. jún. 17. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2018. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!