Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Contramal (100 mg) gyógyszertő...

Contramal (100 mg) gyógyszertől lehet büdös vizelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pénteken vettem be egy szem Contramalt...elég erős fájdalomcsillapító. Este már hánytam tőle, szédültem, émelyegtem....Másnap is sajnos émelyegtem, szédültem, de jobban voltam. Azt olvastam a tájékoztatón, hogy a gyógyszer okozhat kevesebb vizeletet, amit észre is vettem, sokkal kevesebb volt a vizeletem..

Viszont ma elég büdös lett a vizeletem, volt benne egy két ilyen fehéres valami, de nagyon picike. Azt is hozzáteszem, hogy nagyon keveset ittam ma.

Ezen kívül semmilyen más tünetem nincs: se égés, se vizelésnél fájdalom, se görcs, se sűrűn wc-re járkálás.

Kell aggódjak, hogy esetleg valami bakteriális gyulladás van a hólyagomban vagy a gyógyszer és a mai kevés folyadék okozza, mert esetleg lassan méregtelenítek?

Sajnos mostanában elég sok a stressz az életemben, napi 1,5 doboz cigit szívok és kb. 3 -4 kávét iszok meg.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 28. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem szedek tőzegáfonya kapszulát, Lizin C-t, plusz tegnap egész nap Kakukkfű teát ittam...
2015. szept. 28. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
A kevés folyadékbeviteltől lehet bűzös a vizeleted. Kellene nagyon sok folyadékot innod, hogy kiürüljön a Contramal. Nagyon káros a vesére ha nem iszol eleget.
2015. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez lehet a gond? Mert én egyből felfázásra gondoltam, pedig semmilyen tünetem sincs a bűzös vizeleten kívül...
2015. szept. 28. 23:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Voltam azóta pisilni: hát ezek a fehéres izék vannak benne de nem fáj a pisilés...

Persze, megittam egy csomó folyadékot de még így is benne van...a vizeletem ráadásul habos is volt, viszont egyáltalán nem volt zavaros. Egészséges színűnek tűnt, és most nem éreztem rossz szagúnak.

2015. szept. 28. 23:27
 5/5 Lacko17 ***** válasza:
Kit erdekel xD szedd be es erezd magad jol xD
2023. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!