Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evek ota garatfolyassal,...

Evek ota garatfolyassal, ordugulassal küzdök. CT, MR, Mandulamütet, Orrkagylomütet több allergologiai es füllorrgegeszeti viszgalat utan, minden negativ?

Figyelt kérdés

Legujabb orvos, gyomortükrözesre küldött el, neha erzem, hogy savas a gyomrom de sose jön vissza gyomorsav, reflux tünetek nincsenek? Nem csak en de az orvosok is tanacstalanok.

Ket honapja alltalaba eves utan köhögök is es erösebb a valadekozas, legszomjam is van neha.


Mint irtam minden allergia viszgalat negativ, verböl is.


Szerintetek erdemes gyomortükrözni, mert eleg kellemetlen?!



2015. szept. 30. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen tüneteim voltak, szintén volt mandulaműtétem is, aztán gyomortükrözés során megállapították a refluxot (pedig nekem sem jött vissza sav), 16 fekélyt és egy autoimmun betegséget is, de ez utóbbitól a helyedben nem tartanék. A refluxra viszont erős a gyanúm.
2015. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elöször is köszi, hogy irtal! Neked is csorgott valadek hatul? neha köhögtel?


Milyen volt az elsö gyomortükrözes?!


Mas gyomorpanaszod volt e? Nekem csak hetente egyszer eg a gyomrom egyebkent minden renben van, de mindenkepp elmegyek tükrözesre!


Hogy vagy most? Javult a helyzet? kezeltek a fekelyeket? Az autoimmun betegseget, hogyan allapitottak meg?!


Ha van egy perced kerlek irj mert kb mar 6 eve szenvedek ettöl! Köszi

2015. szept. 30. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem igazán köhögtem, de a váladékcsorgás szinte folyamatos volt, emiatt gyakran volt hányingerem is, ami evés után fokozódott.


Tompa gyomortáji fájdalmaim voltak olykor, de nem volt túl jelentős. Nekem vastagbél és gyomortükrözés egyszerre volt, altatásban kértem, így nincs sok emlékem róla.


Nem mondanám,hogy jól vagyok, mert Crhon beteg vagyok, rengeteg szövődménnyel, de ez nem a reflux. A refluxom szinte teljesen rendbe jött a kezelések hatására és szerintem neked is ilyesmi lehet a háttérben.


A Crhon betegséget (ez az autoimmun) tükrözéssel, szövettannal állapították meg, de ez a vastagbél tükrözés eredménye. A gyomortükrözés eredménye csak a reflux volt és amiatt voltak hasonló tüneteim, mint neked.

2015. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem, örülök, hogy legalabb ez helyrejött, a chromehoz pedig kitartas!
2015. szept. 30. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
neked is sok sikert a diagnózishoz :)
2015. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!