Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a fejem ennyi...

Mitől fájhat a fejem ennyi ideje folyamatosan?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdett el fájni a fejem folyamatosan egész nap minden egyes nap. 16 éves vagyok egyébként, és iyen korban még nincsenek nagyon komoly betegségek. Voltam arcüreg CT-n és találtak enyhe gyulladást orrsövényferdülés miatt. Voltam ez elött fül orr gégésznél ahol szintén találtak enyhe arcüreggyulladást. A vérnyomásom is magas egy picit. Lehet ezek közül valamelyik okozója a folyamatos fejfájásnak? Egyik napról a másikra kezdődött egyébként egy izzasztó sporttábor után. Köszi előre is.
2014. szept. 27. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvos ? Egyébként a magas vérnyomás egyik kísérő tünete a fejfájás. Viszont a melléküreg gyulladás is okozhatja, mert a széteső fehérvérsejtek érfalra ható anyagokat bocsájtanak ki.
2014. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy elküldtek szemészhez is, de ott nem találtak semmit, minden tökéletes volt...
2014. szept. 27. 17:05
 3/4 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem 11 éves korom óta szinte minden nap fáj a fejem, nem is gyengén, most 17/l vagyok. (nem túlzok, vezettem fejfájás-naptárt, tényleg minden egyes nap fáj néhány kivételével). Nekem azt mondta az ideggyógyász, hogy valószínüleg csak ilyen vagyok, mindenre így reagálok, ezzel együtt kell élnem. Na, kösz! Én kaptam rá gyógyszert nemrég de eddig még nem hatott. Szerintem neked is érdemes lenne elmenned egy ideggyógyászhoz. Szurkolok, hogy te megúszd, mert tapasztalatból tudom, hogy nagyon nagy önfegyelem kell ahhoz, hogy valaki együtt tudjon eg ilyen állandó fájdalommal élni :)
2014. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nagyon enyhén fáj, de azért zavaró tud lenni.
2014. szept. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!