Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Harom hete folyamatosan beteg...

Harom hete folyamatosan beteg vagyok es nem tudok meg gyogyulni miert? (Bovebb lent)

Figyelt kérdés

Harom hettel ezelott el lezdett folyni a torkom be volt gyulladva kaptam ra amtibiotikumot amitol altalaban par nap mulva jobban is leszek de most nem ez tortent meg rosszabbul lettem a hangom is el ment ra egy hetre mikor mar be szedtem az gyogyszert amitol elvileg jol kene mar legyek vissga mentem az orvoshoz de nem irhatott fel ujra antibiotikumot mert hogy szedtem egy nagyon eroset.. azota mar 2het el telt es ugyan olyan rosszul vagyok faj a torkom hangom nincs rosszul erzem magamat

Miert lenet az hogy nem tudokmeg gyogyulni? Milyen orvoshoz kene menyek vagy milyen gyogyszert keme szedjek? :((


2015. okt. 3. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészhez menj, különösen, hogy a hangszalagjaid is érintettek.

Attól, hogy egy antibiotikum "erős", még nem biztos, hogy az adott bacira hatékony is, rengeteg rezisztens (ellenálló) kórokozó van. Ilyenkor váltani kell másikra, az nem zárja ki az új, más hatásmechanizmusú antibiotikum adását, hogy egyet már kaptál.

2015. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

levendulaolajat mindenképp szagolgass ( ha szereted az illatát)


és ha van lehetőséged aloe vera spray-t szerezz be és fújd a torkodra

2015. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2015. okt. 3. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!