Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogyok. Folyamatosan csak...

Fogyok. Folyamatosan csak fogyok! Mitől?

Figyelt kérdés
170sm vagyok és 47kg! Egy ideje stagnéltam 50kg-nál ez is nagyon kevés de azt hittem ettől kevesebb már nem lehet a testsúlyom hisz már nincs miből fogynom,erre tessék 2 napja mértem az orvosi rendelőbe 47kg vagyok,és nem bírok enni,az istenért sincs étvágyam,sokszor ételundorom van,hányingerem,és ngyon sokszor fáj a gyomrom,ezért mentem le a dokihoz...aki nagy kegyesen elküldött gyomor röntgenre,de csk jövőhéten csinálják meg...addig marad a fájdalom csillapító...és a magamba gyűrt kevés átel!! Ma egy kis háztartási kekszet ettem,megy kevés szőlőt,és egy banánt kínok közt ettem meg,mert nincsen étvágyam! Az mág a legszebb,hogy 8 év dohányzás után letettem a cigit 2 hónapja..erre nemhogy híznék és étvágyam lenne..pont fordítva van... Mi lehet a gond?

2014. aug. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasmenésed volt? Én azt mondom akár vakbeled is lehet, menj be egy hasi ultrahangra a sürgősségin.
2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt hasmenésem..a székletem rendben van! Hát itt falun... mit mondjak,éjszaka bementem az ügyeletre sírva mondtam,h mennyire fáj a gyomrom erre kaptam egy algopirin inektiót,és haza küldtek...ugyhogy nem nagyon tudok mit csinálni
2014. aug. 13. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. A vakbél mindenkinél máshogy jön elő. Nekem semmi tünetem nem volt, egyik napról a másikra elkezdett fájni a hasam, de meg sem tudtam mondani pontosan hol. Én is elmentem az ügyeletre, kaptam 1 szurit, de másnap már kórház lett belőle, mert a fájdalom csak visszajött. Még az ultrahangon sem látszott ráadásul így még 2 napig ültek rajtam az orvosok mire műtöttek... Aztán lehet más bajod van. Én elbuszoznék a legközelebbi kórházba mindenféleképpen. Holnap próbáld meg. Én is vidéki vagyok egyébként, más opcióm nekem sem volt.
2014. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Köszi a webetegs infót! szerintem is elbattyogok holnap mert ez így nem mehet...meg aggasz is!! Bar 21 éves,hidrogén szőke haj...pláza cica stilus... nem csoda ha vékony vagyok...ez így természetes...még az orvosknak is... szerintem ezért se foglalkoznak velem!!
2014. aug. 13. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd számolj be mi volt végül.
2014. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia de jo fej vagy,h erdekel,hat voltam gyomor rontgenen,gyomor sullyedesem van.. szó szerint lent van a csipombe a gyomrom,en is lattam durva..es nem emeszt a gyomrom..nehezen urul ki belole a kaja..ennyi holnap megyek csak vissza a házidokihoz,semmilyen gyogyszert semmit nem irtak fel..majd a házi dok..hát kiváncsi vagyok! de koszi az eredkolest :)
2014. aug. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!