Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmult kb.2honapja folyamat...

Helgus97 kérdése:

Az elmult kb.2honapja folyamatosan faj a gyomrom barna kenyeret eszek es supradyn vitamint veszek be minden reggel. Rettegek a hanyastol es nincs olyan perc hogy nem fajna a gyomrom. Vszinu bemeselem magamnak. Panik beteg lennek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja eszedbe sem jutott, hogy orvoshoz menj?
2014. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem ennyire sulyosnak a dolgot. Jovo het szerdan megyek hasi ultrahangra es pszihologushoz is kapt beutalot.. Panik betegseg ez??
2014. szept. 4. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Így kerültem sürgősségire (egyszer úgy rászorongtam a hasfájásra, hogy teljesen begörcsölt a gyomrom, hányinger, lesápadtam, majdnem összeestem), aztán utána pszichiáterhez. Azt mondta, nem pánikbetegség ez, hanem generalizált szorongás, és azt mondta, a különbség az, hogy a pánikrohamnak nem tudod az okát, bárhol spontán kialakulhat, míg ennek a fajta rosszullétnek igen (alap hasfájás és hányástól való félelem - én is rettegek), ez így a szorongásból szépen lassan felépülhet rosszullétig. Én kaptam rá gyógyszert, valószínűleg te is fogsz. :)
2014. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

A te korodban sokan pánikolnak akkor is, ha nem pánikbetegek, csak a tömeges pszichózis miatt. Jaj, mert a Marinak így, a Rózsinak úgy, nekem meg nem...

Majd a pszichológus megnyugtat és a kivizgálás is majd megmutatja, mi is valójában a táplálkozási hiba.

2014. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remelem nem lesz komolyabb a baj. Meddig maradtal korhazba?
2014. szept. 5. 07:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak par napig, es nem pszichiatrian voltam, hanem belgyogyaszaton, a gyomromat vizsgaltak, hogy kizarjak a szervi bajt. Miutan kijottem a korhazbol mentem el pszichiater rendelesre. A gyomrommal amugy nem volt baj, biztos neked sem lesz, ne aggodj!
2014. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de gyomor tukrozes nem volt ugye?

en azt hittem teljesen megbolondultam hogy ilyeneket "meselek" be magamnak.

En most supradyn vitamint szedek minden reggel es citrom fu teat iszok. remelem hat valamennyire mer nagyon le fogytam.

nem tudom neked volt e de nekem gyakran szur az egesz hasam is.

2014. szept. 5. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tükrözés, mert egyrészt kijelentettem, hogy akkor nem fekszem be, másrészt szerintük nem voltak olyan súlyosak a fizikai tüneteim, hogy mindenképp kelljen. Hasi ultrahang volt, meg vérkép, EKG, meg mindenféle ilyesmi. Ja és konzultáció az ottani pszichiáterrel, aki aztán elküldött a kerületi pszichiáterhez, ahova tartozom. Refluxra kaptam gyógyszert a kórházban, a pszichiátertől meg szorongásra. Én is próbáltam a citromfű teát egyébként, nekem kevés volt. :( De nekem mindig csak hányingerem volt, nem szúrt a hasam, azért jó, ha fizikailag is kivizsgálnak rendesen.
2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem. En szerdan megyek hasi ultrahangra. Mar nagyon kivancsi vagyok hogy mi lehet..
2014. szept. 6. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!