Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez csak sima megfázás?

Ez csak sima megfázás?

Figyelt kérdés

Már tegnap előtt este is be volt dugulva az orrom, és sokat is fújtam, de nem éreztem magam betegnek. Köhögni sem köhögtem. Ennek nem is tudom van-e köze a mostani állapothoz.

Tegnap viszont sokat voltam itthon félmeztelenül (nem volt bölcs dolog, de erre most nem kérek kommentet :D). Ma kicsit betegnek érzem magam, de inkább fáradtnak, hurutos köhögésem van (de nem sűrűn, viszont szoktam érezni a torkomban a nyálkát), és mikor teleszívom a tüdőm levegővel, akkor egy picit fáj. (de csak picit). A légzésem egy kicsit nehézkes, de ez nekem is csak nehezen tűnt föl.

37,4-es hőemelkedésem van.

Szerintem semmi komoly nincs, úgy gondolom már korábban is volt ilyen velem, és nem is lett semmi gáz, de azért gondoltam megkérdezem.



2015. okt. 3. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfázásnak tánik, szedj köptetőt a hurutos köhögésre, és ha felmegy a lázad, vagy rosszabbul leszel, akkor menj el hétfőn a háziorvoshoz.
2015. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. okt. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!