Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás gyerekkel mikor kell...

Náthás gyerekkel mikor kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
11 hónapos. Ma kezdett szipogni, vizszerü folyadék folyik AZ orrából, nem lazas, nem köhög. Még csak 1 foga van, a második még csak útban van. A torka picit talan piros, de ezt nem igazan tudom megmondani mert neki alapjáraton is pirosas a torka.

2015. okt. 6. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kellene. Amíg nem lázas, nem köhög, szerintem fölösleges, pár nap pihenés otthon, aztán ha rosszabbul lesz vagy nem múlik, elviszed.
2015. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha sárgás vagy zöldes lesz a szine a váladéknak, ha lázas is, vagy köhög.
2015. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyora választ
2015. okt. 6. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha addig nem gyógyul meg, akkor pénteken legkésőbb mutasd meg orvosnak, addig pedig orrszívás ezerrel.
2015. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát...egy egyszeru nátha sem mulik el egy hétig, nem tudom mi lesz pentekig. AZ orrszivasnal gyerekgyilkosnak erzem magam annyira ordít, es persze a sírastol csak még jobban Tele lesz AZ orra
2015. okt. 6. 23:04
 6/9 anonim válasza:
Ha rendesen meg indul neki akkor pedig le kell szívatni,nagyon rossz nekem is az volt sajnos pici még és ha nem szívatod akkor arcüreg vagy homloküreg gyulladást is kaphat.Persze ha víz szerű neki akkor nem olyan vészes a helyzet.Ha sokáíg elhúzódik nála akkor mutasd meg orvosnak.
2015. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az elöbbi vagyok ha annyira sajnálod Őt akkor legalább altatások előtt szívasd le,tenger vizessel befújsz nelki 10 és leszívatod pár másodperc alatt lejön. Tenger vízest használhatsz nála napjába többször is.
2015. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja 10 perc akart lenni bocsi
2015. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hiaba sajnalom, muszaj gyakran csinalni, ha fent van akkor neha orankemt is mert gyakran folyik AZ orra
2015. okt. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!