Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak szerintem volt/lenne...

Ez csak szerintem volt/lenne sok? Anyuka beállított gyerekkel a felnőtt orvoshoz!

Figyelt kérdés

A kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Röviden: anyuka úgy gondolta, hogy a gyerekével szépen megjelenik a felnőtt rendelőbe és tojva az ott várakozók fejére, ráaádásul még őket tartva bunkónak, hogy felhördütek a tolakodádán, szépen beviszi a rosszul lett gyereket, ahelyett, hogy szépen az ügyelere ment volna!


Nektek mi a véleményetek? Nálam ez a kérdés kiverte a biztosítékot, hogy egyesek meddig el nem mernek menni. Még az a szerencséje, hogy egy idős bácsi volt előtte. Ha én lettem volna (ezt írtam is válaszban), előttem biztosan nem ment volna be, azt garantálom!! A pofátlanságnak is van azért határa, ráadásul meg sem kérdezett senkit sem, csak bepofátlankodott oda. Oké, hogy beteg a gyerek, de attól még nem fog körülöttem forogni a világ.


Szerintetek?



2014. márc. 14. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 A kérdező kommentje:
A többi ember sem szórakozásból volt ott, gondolom én, hanem mert betegek voltak. Meg nem hiszem el, hogy az orvosnak is csak annyi esze volt, hogy kiküldje az IDŐS, BETEG bácsit... ha én lettem volna az orvos, na azt sem köszönte volna meg, amit tőlem kapott volna.
2014. márc. 14. 21:04
 2/85 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem sok. Eleve, ha valami nagyon sürgős, tolakodás előtt engedélyt kérek az előttem lévőktől. De inkább az asszisztenshez megyek oda, hogy rákérdezzek, van-e lehetőség soron kívül bemenni.

Szerintem erre lett volan lehetőség és idő, hiszen ha annyira rosszul lett volna a gyerek, valószínűleg nem hurcolássza sehova, hanem mentőt hív, nem kezd egyéni akcióba.

2014. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
48%

Én nem értelek....elolvastam a kérdést,a belinkelt oldalról nagyjából 1-2 kommentet.

Tulajdonképpen mi a baj???Hogy egy hirtelen kétségbeesett anya beszaladta félájult gyerekével az orvoshoz???Szerintem ebben semmi rossz sincsen!Persze,ügyeletre kellett volna rohanni,vagy mentőt hívni,vagy mitudomén,de nehogy már ezen fenn kelljen akadni!!

Én kívánom,hogy soha semmi olyan baja ne legyen a gyerekednek,ami hirtelen cselekvést követel!Akkor kicsit azért elborul az ember agya,nyilván utána higgadtan visszagondolva máshogy csinálta volna...

2014. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
85%

"Akkor kicsit azért elborul az ember agya,nyilván utána higgadtan visszagondolva máshogy csinálta volna..."


- Ezek szerint mégsem olvastad el annyira az eredeti kérdést: az anyuka az égvilágon semmit sem csinált volna máshogy. Meggyőződése, hogy teljesen helyesen cselekedett abban a helyzetben, és mások nem értik meg őt.

2014. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
58%

2. vagyok.

De ha látom is a szitut és nyilván valóan meg lehetett volna oldani másként is anyuka részéről akkor is mi van?

Szerintem annyira nem durva ez a sztori,hogy most még egy kérdést kiírj miatta...


És még valami,én nagyon szeretem az idős embereket,de amit le tudnak rendezni az orvosnál az katasztrófa!Sántikál,és nyöszörög,persze hogy azért hogy leülhessen(oké,nem zavar,a terhesség nem betegség),de amikor nyílik az ajtó akkor hirtelen szupernyagyi lesz belőle és beszáguld a rendelőbe...persze én kérdeztem előtte,hogy előre mehetek-e.De volt olyan is,aki konkrétan megmondta,hogy "én is kivárom a sorom,maga miért nem tudja??" és nem engedett előre...Nem azért kéredzkedtem előre mert kihasználtam a terhességem,hanem mert pusztán egy recept miatt nem akartam a fél délutánom betegek között tölteni!

2014. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
65%

Én sem szeretem az anyukákat, akik szerint nekik a gyerekre tekintettel mindent szabad.

De nem vagyok benne biztos, hogy ez most egy ilyen eset volt...

2014. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az anyuka szerint ő csinált mindent jól, és mindenki más a bunkó tahó, aki nem ért vele egyet. Arra van a mentő, hogy az ilyen esetekben ne kelljen rángatni a gyereket. Gondolom az ilyen hozzáállás után ha ez fordítva történt volna, neki lett volna a legnagyobb szája, hogy elé tolakodnak.
2014. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik, nekem azzal semmi bajom, ha valaki előre szeretne menni, de könyörgöm, legalább kérdezze meg, ne versenyt rohangáljon az idős emberekkel, meg csapkodja rájuk az ajtót. Egyébként én is előre engedek, akit lehet: időset, várandóst stb. stb., mert engem is engedtek előre, pedig fiatal vagyok. De azért ne így, bár ugye itt, nálunk már mindet lehet lassan... hallottam, külföldön ilyen ügyeket elég hamar perre visznek. Én tuti jól leosztottam volna a "népet", pedig nem vagyok agresszív, egyáltalán... és az orvost is lapátra tettem volna, szerencsére azt még (?) megtehetem.
2014. márc. 14. 21:25
 9/85 anonim ***** válasza:
66%

2-es vagyok,nah hát oké...nem olvastam rendesen végig(de ezt írtam is)de akkor valamiért így látta jónak.

Nyáron kisfiamnak lázgörcse volt,berohantunk vele a legközelebbi pesti kórházba(ahol mellesleg más miatt kezelik)és át akartak küldeni Vácra(mert oda tartozunk).Anyum vitt be minket,nagyon kikeltem magamból,gondolom látták,hogy tiszta ideg vagyok,megvizsgálták a félájult 9 hónapos fiamat.Mondtam anyának,hogy ha tovább hajtogatják,hogy menjünk át,akkor asztalt borítok...lehet én is "brutál anyatigris" vagyok,de vannak helyzetek amik megkövetelik a határozottságot.

Szerintem a bácsi túlélte és a többi idős is...tényleg nem értem a kérdést,hiszen mindannyian tudjuk,hogy az idősök nagyobbik része "hobbiból" jár a dokihoz!De tényleg,ezt nem egyszer hallottam a saját szájukból!

2014. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
82%

Ebben valóban hibázott, hogy nem kérdezte meg, hogy beengedik-e, mert nagyon rosszul van a kislány, de gondolom ez látszott is.

Én sem örültem volna egy ilyen helyzetnek, de abszolút megértettem volna, és egészen biztosan magam elé engedem, és biztosan nem szólogatnék be neki utána. Gondolom nagyon kétségbe volt esve, amit nem is csodálok.

Nem a legudvariasabban csinálta, még csak igazat sem adok neki, hogy ezen felháborodik, viszont megértem az ottani reakcióját, ezt senkinek nem kívánom, hogy ezt átélje.

Mondjuk utólag is bocsánatot kérhetett volna ahelyett, hogy még ő háborog a helyzeten.

Remélem jobban lesz a kislány hamarosan.

2014. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!