Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ételmérgezés, felfázás? Mi...

Ételmérgezés, felfázás? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hétfőn arra keltem, hogy kb.negyed óránként pisilnem kell. Nem éreztem jól magam egesz nap. Tegnap reggel még rosszabbul voltam, sűrűn jártam wc-re, minidg kevés vizeletem volt, pár csepp. Kedd délutánra nagyon rosszul voltam, hányingerem volt, fejem szétszakadt. Hánytam este, sokkal jobban lettem, de éjszakára megint berosszultam. Ma reggel arra keltem, hogy a fejem szétszakad, és megint sűrűn járok pisilni, de a vizeletem kevés. Picit rosszul is vagyok.

17/l



2015. okt. 7. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem utal ételmérgezésre, akkor a gyomrod, hasad fájna, hasmenés, hányás, a hányás mástól is lehet, én pl hüvelgyulaldásban vagyok most és hányingerem van, meg fáj lent a hasam, meg én is kicsit sürün járok pisilni, ha sürün jársz az egyértelmu h felfázás, és ilyen időben nem is csoda. menj el orvoshoz, megnézi a vizeleted, igaz nekem az jó lett, de ha nőgyógyászhoz is elmész ő csinál ultrahangot, vagy lehet egy sima ultrahang is kellene, ha már annyira vészes, hogy hánytál is, az nemtudom mitől lehet, nem fáj lent? lehet petefészek gyulaldás is.
2015. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ultrahang?!

A petefeszek gyulladas mit takar, hogy szedhettem össze? Nem fáj sehol. Csak rosszul erzem magam, es nagyon surun kell vizelnem.

Koszonom a gyors valaszt:)

2015. okt. 7. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el, senki nem tudja megmondani így, hogy mi bajod van, csak annyi biztos, hogy érintett a vizeletkiválasztás.
2015. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Orvoshoz egyenlore nem merek elmenni. :(

Surun pisilek, es tenyleg csak par cseppet. Az is ilyen szuros szagu. Reggelrol nagyon surunek tunt, narancssargas volt. Tehat nem a megszokott.

Vegulis ez meg nem indok, hogy orvoshoz forduljak, nem?

2015. okt. 7. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ha sürün pisilsz, keveset, az felfázás, hólyaghurut is lehet, és nagyon veszélyes, mert ha nem kezeled , akkor rá mehet sokmidnenre, és szövödménye is lehet. menj el orvoshoz, nem lesz semmi bajod.
2015. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valoszinu antibiotikumot fogsz kapni, én is most azt szedek rá.
2015. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!