Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfáztam, szerintetek lehet...

Felfáztam, szerintetek lehet ilyenkor edzeni? Hány nap alatt gyógyulok meg?

Figyelt kérdés
Kardióra(taposó,futógép) és súlyzós edzésre gondoltam.

2015. aug. 1. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Felfazni csak a lanyok szoktak
2015. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 16éves. :) Először fáztam fel...:/
2015. aug. 1. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan 0-24 wchez vagyok kötve olyan erős görcsöm van de ha te tudsz mozogni és van kedved akkor persze,hogy szabad. Az, hogy mikor gyógyulsz meg függ attól, hogy mennyire súlyos és,hogy csak úgy vény nélküli gyógyszerrel kezeled vagy voltál vele dokinál és ő adott rá gyógyszert. Utóbbi esetben pár óra alatt is akár de holnapra szerintem elmúlik, az előbbiben ha csak enyhe felfázás úgy szint pár óra de ha erős és nem múlik vagy néha visszajön jobb orvoshoz fordulni. Amióta először felfáztam fogékonyabb vagyok rá sajnos nem csak mendemonda. Te is figyelj jobban magadra ezentúl és, amit nyugodt szívvel ajánlok vény nélküli az a Rowatinex gyógynövényes cucc. Bekapsz 2 szemet, mikor érzed, hogy kezdődik és fél órán belül hat plusz ki sem jön, amíg figyelsz magadra.Ráadásul olcsó is.
2015. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a pasik is felfázhatnak csak nehezebben szóval nem csak a lányok szoktak.
2015. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!