Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek volt ínhüvelygyulladás...

Akiknek volt ínhüvelygyulladásuk, de meggyógyultak, hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Történetek, tapasztalatok, gyógyulások érdekelnek.

2015. okt. 9. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Flexagil krémmel és egy hétig be volt fáslizva,hogy ne tudjam mozgatni.

Pihentetni kell,másképp nem gyógyul meg.

2015. okt. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

Gipsz vagy sín minimum egy hétig (inkább 2).

Az első esetben egy bicajos esés miatt máshogy fogtam a kezemmel, és amiatt alakult ki, a második esetben pedig munkahelyi ártalom volt. Ez utóbbi esetben konkrétan hallatszott, ahogy az ín az ínhüvelyben csúszik. Ráadásul meg is rándult egy rossz mozdulat közben, és akkor olyan erős volt a fájdalom, hogy majdnem behu-besza. Akkor elmentem az orvoshoz, onnan az ortopédiára kértem időpontot, de mivel több héttel később tudtak volna fogadni, természetesen magánrendelésre mentem (másnap), ahol is az orvos azt mondta, következő nap menjek be az ortopédiára... Több hét helyett 2 nap alatt eljutottam a szakrendelésre...

Szóval ja, a legjobb a teljes nyugalom egy-két hétig (ezért jó a sín, vagy a gipsz). Ennek hiányában lehet próbálkozni kenőcsökkel meg gyulladáscsökkentőkkel, de nem garantált a gyógyulás.

2015. okt. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!