Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szed valaki Frontint?

Szed valaki Frontint?

Figyelt kérdés
Hogy érzed magad tőle? Milyen mellékhatása van? Hozzászoktál?

2015. okt. 10. 20:52
 1/4 bithorlo ***** válasza:
100%
Kis adagot kellett egy ideig szedném. Kb a 2. héten kezdett tompítani. Konkrétan nem emlékeztem dolgokra. Még jó, hogy jegyzeteltem, mert egyébként arra sem emlékeztem volna, hogy megbeszélésem volt, nemhogy milyen feladatokat kaptam... Amúgy iszonyat jó érzés volt igazán nyugodtnak lenni.
2015. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

En napi 2x veszek be a 0.25 bol. Reggel es delutan. Altalaban csak hetkoznapon es akkor is csak akkor ha tudom, hogy erosebb napom lesz.

Nekem azon kivul hogy megnyugtat semmi mas hatasa nincs.. vagy nem emlekszem ra :)))

Ha nem veszem be, nincs semmi olyan elvonasi tunet amikrol korabban olvastam. ( bar nem rendszeresen szedem es gondolom embertol is fugg )

Mindenkeppen kerd ki orvos velemenyet, de szerintem a kis adag altal nyujtott nyugalom neha mindenkinek kell ;)

2015. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elozohoz meg annyit, hogy panikbetegsegre kaptam, azert kezdtem el szedni. Nekem segitett atlendulni a durva napokon. Sose szedtem belole 2nel tobb szemet naponta (0.25)
2015. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedem évek óta. Napi 1/2 szemet a 0,25-ösből elalváshoz este. Évekkel ezelőtt volt generalizált szorongásom, amitől még enni sem tudtam. Függő nem vagyok, de jobban alszom ha beveszem. Mellékhatása semmi nincs.
2015. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!