Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Intenzív edzés, illetve egyéb...

Intenzív edzés, illetve egyéb mozgás esetén fejfájás?

Figyelt kérdés

Először tornaórén vettem észre ezt. 1 percig kellet annyi térdemeléses ugrást csinálni amennyit csak tudtunk, és ekkor kezdődött a fejfájás. Az 50 mp körül éreztem, hogy elkezd hasogatni a fejem, majd fokozatosabban egyre erősebb lesz. Ez 10-20p alatt el is múlt. Következő tornaórán négyütemű fekvőtámaszt kellet 1 perc alatt amennyit csak tudtunk. Itt már körülbelül a felénél elkezdett hasogatni, a fejem és ahogy folytattam egyre rosszabb lett. A gyakorlat végére 10-es skálán 7-es erősségű fejfájásom volt, lüktetett a fejem, és szédültem. Fájdalomcsillapítót is bevettem, de nem használt. Kb. 1 nap alatt enyhült a fejfájás. Illetve maszturbálás közben is tapasztaltam. Nagyon elkezdett lüktetni a fejem. Ezek után szédültem, és a szemem is káprázott.

Tudnátok segíteni, hogy mi okozhatja, mit tudnék tenni?

Előre is köszi!


18/f



2015. okt. 10. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom az utolsó eset után kb 15p-el a következő volt: 129/85, pulzusom pedig 68.
2015. okt. 10. 23:13
 2/7 A kérdező kommentje:
A számítógépen való szövegek olvasása ilyenkor nehéz, és olyan mintha összefolynának a szövegek, mintha pár helyen a monitoron nem látnák, és koncentrálnom kell szóról szóra, ahhoz, hogy egy mondatot el tudjak olvasni.
2015. okt. 10. 23:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve azt vettem még észre, hogy mikor a szememmel valamire ráfokuszálok, akkor körülötte elcsúszik a kép, és kicsit összemosódik.
2015. okt. 10. 23:24
 4/7 A kérdező kommentje:

Illetve a jobb szemem fókuszpontja körül káprázik a kép.

Ha egy kép közepát nézem, a jobb felső, alsó sarkot nem látom, illetve a jobb oldal szélét:

Kb. így néz ki: [link]

2015. okt. 10. 23:33
 5/7 A kérdező kommentje:
2015. okt. 10. 23:34
 6/7 A kérdező kommentje:

**

[link]

2015. okt. 10. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg, vagy kezeltesd a nyakcsigolyáid.
2015. okt. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!