Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van ha egy egészen...

Az mitől van ha egy egészen kis erőfeszítés miatt elkezd fájni a fejem?

Figyelt kérdés

Nem túlságosan, csak enyhén, és pár perc alatt elmúlik, de csinálok pl 10 húzódzkodást, és megfájdul..

Vagy ha tesiórán kimegyünk futni, ott is már az elején, kb alig egy körnél érzem hogy picit fáj. (1 kör 180 méter kb)

Ma is, mondjuk ma rendesen megmozgattam magam, elkezdett fájni, de nem múlt el, hanem mikor hazértem és bevettem egy Advil Ultra Fortét, akkor múlt el, de attól rögtön.

Ez a mozgás abból állt hogy 3 percig burpeeztem, egy percet pihentem, 21-15-9 fekvőtámasz burpeek száma * 5 mp alatt (nekem 250), 2 perc burpee, egy perc pihenő, aztán 5*20 mp alatt kellett volna 15-12-9-6-3 térdemelést függeszkedve, de ebből csak a 15-ös meg a 12-es ment, na mindegy, ezt csak azért írtam le hogy tudjátok hogy mitől fájdult meg a fejem.

Mit gondoltok, mitől lehet?

Ez kb az idei tanévben kezdődött, valamikor szeptember elején jelentkezett először amikor kimentünk futni, korábban sosem volt ilyen.



2015. okt. 9. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen akkor szokott lenni ha nagyon gyorsan futok sokáig. Gondolom oxigénhiány, vér savasodása stb...

Esetleg rossz tartástól is lehet, vagy megerőltetéstől.

2015. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem futok én olyan gyorsan, nem 60 méter volt.

De mostanában szinte mindentől elő tud jönni, de azokat nem lehet megerőltetésnek nevezni, épphogy csinálok valamit, és már az elején jelentkezik.

Az a tegnapi dolog, az kemény volt, de nem a végén kezdett el fájni a fejem, hanem az elején valamikor.

És nyáron is voltak keményebb edzéseim, akkor mégsem volt ilyen.

Egyéb ötlet? Megelőzési mód?

2015. okt. 10. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosod elküld kivizsgálásra. Ez nem természetes amit leírtál.
2015. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!