Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire gondoltok az általam...

Judit2310 kérdése:

Mire gondoltok az általam produkált tünetekből?

Figyelt kérdés
Sokszor szédülök és hányingerem is van.De az kizárt jelen esetben hogy babát várjak,ezért az interneten olvasottak alapján azt gondolom hogy cisztám van.Erős baloldali fájdalmat érzek néha rendszeresen néha csak időnként és aztán elmúlik.Tudom hogy ennek lehetnek egyéb következményei is,de ti mire gondoltok!?Ha igazam van,akkor mindezekhez azt is hozzá teszem hogy a menstruációm a múlt hónapban nagyon darabos volt.Mindig is az volt egy picit,már így a ciklus vége felé de most az történt hogy az első 1-2 napban nagyon darabos volt és aztán kezdtem el úgymond normálisan vérezni.Egy helyen azt olvastam erről hogy ez nálam azért lehetett mert ha cisztám van akkor a vérem darabossága azt jelzi hogy a ciszta így kíván távozni a szervezetemből.Szerintetek ez mennyire fedi a valóságot!?Csak mert tudjátok nekem sosem voltak ilyen jellegű egészségügyi gondjaim és egy komolyabb beavatkozásról bármi is álljon a háttérben nagyon félnék.De persze ha szükséges akkor megteszem a saját magam érdekében is és mert kifejezetten anyatermészet vagyok így a későbbiekben szeretnék majd kisbabát és nem szeretném hogy ennek bármi gátat szabjon.Várom válaszaitok: Köszönöm,Judit.
2015. okt. 12. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nőgyógyász, ultrahang, ő tud pontosabbat mondani, rákszürésen voltál ?
2015. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet, akár egy felfázás is okozhat hasonló tüneteket, vagy fertőzés, petefészek gyulladás, esetleg álterhesség (bár ez ritka, de nekem múltkor tuti ilyenem volt, rosszuul voltam, a kaja szagoktól is, igaz, hogy nem uborkát, de értelmetlen dolgokat kívántam, amiket amúgy nem is szeretek, tökfőzelék, stb., nem jött meg, hisztérikus voltam, sőt már láttam a hasamat növekedni és éreztem a szívdobogását a babának).. aztán vettem 4 terhességi tesztet, mind negatív lett, és utána el is múltak a tünetek.. (fogalmam sincs miért történt, 22 vagyok, még nem akarok babát:D)

Most fogok dokihoz menni, nekem is fájt amúgy a hasam..és nekem igaz, nem a menstruációm, hanem ovuláció időszakában (abban a 2 napban kb.) darabos volt a folyásom, de amúyg minden normális...


Menj el dokihoz, inkább jobb egy kellemetlen vizsgálat, mint egy súlyos beavatkozás.

2015. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!