Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult e már másoknál is,...

Előfordult e már másoknál is, hogy borzasztò drámai kiborulást produkált a menstruáciò előtt, hogy bírja ezt egy férj ha majdnem minden hònapban ezt csinálja a neje?

Figyelt kérdés
Sajnos többször vesztettem el a ķontrollt a menstruáciò előtt, szégyenteljesen, kiábrándítòan kiborulok ilyenkor, kiabálok és nem vagyok a magam ura.
2014. okt. 30. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, én csak annyit vettem észre, hogy ilyenkor könnyebben elérzékenyülök, pl. filmeken. Egyébként sem vagyok egy kiborulós típus, és ennyire nem változtat meg a mensi sem :)

Lehet, hogy te egyébként is temperamentumos vagy és erre tesz rá még egy lapáttal a mesni és így már túl sok lesz?

2014. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En sohasem voltam igy, nem valami más váltja belõled ki?
2014. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem pont forditva ér a dolog, olyankor magamba fordulok és rendszerint elvonulok az "odumba":D
2014. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem ilyen vészes szerencsére, csak sokkal könnyebben fel lehet idegesíteni és kb. majdnem mindenen sírok :D
2014. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem minden hònapban egyforma, a legutòbbi szörnyű volt 100 % , hogy a menstruációnak van köze hozzà, csak ilyenkor viselkedem így.

Utàlom magam utàna mikor màsnap menstruàlni kezdek és ràjövök, hogy màr megint irreálisan tùlreagáltam a dolgokat.

Alapjában szorongò természetű vagyok, sokat aggòdom.

2014. okt. 30. 20:06
 6/7 anonim válasza:
Általában nem, de félévente egyszer kb. ha nagyon durva akkor igen. Én akkor nem kiabálok egyszerűen folyamatosan bőgök. A múltkor elkezdtem sírni a lidli közepén hogy nekem most nem kell balaton szelet. Párom próbálta mondani, hogy de este jól fog jönni, én nekiálltam sírni, hogy de én abban a pillanatban nem kívánom. Rámnézet, átölelt, megpuszilt és hazamentünk. :)
2014. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, de tudom kontrollálni sz érzéseim.


Hát szép is lenne, minden hónapban 2-3 napig ordibálnék a barátommal minden apróság miatt. Jujjj. Ha érzem, hogy gáz van, akkor átmegyek a másik szobába higgadni.


De általában vagy ingerült, vagy sírós - legtöbbször pillanatok alatt változik - vagyok :D

2014. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!