Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanásos bőr, ellenszer?

Pattanásos bőr, ellenszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam ismételten bőrgyógyásznál (kb 5 éve "törzsvendég" vagyok), mivel aknés, pattanásos az arcbőröm, nem sok van, 5-6 db általában mindig, más és más területen nő ki az arcomon. Felírt Differin 1mg/g gélt, és mosdókenőcsöt. (Látta a kartonomon is, és említettem is, hogy használtam Duac gélt jó pár évig, valamint váltottunk Elocom-ra , mely szteroid alapú, de ez se segített.) Elküldött vérvételre, arra gyanakszom, hogy esetleg a nagyon erős tabletták egyikét (pl. sotret, accutane) szeretné felírni nekem, kiszűrve azt, hogy megfelelő a vérképem ezekhez a kezelésekhez, így meg tudjuk szüntetni a pattanásokat. Ezeket kéri a labortól: Vizelet üledék, Általános vizelet, Vérkép automatával, Vércukor, Szérum koleszterin, Triglicerid, Karbamid, Kreatinin, GOT, GPT, Gamma-GT, CRP, Vvt. süllyedés, Szérum amylase, Vas, Transzferrin, szérum bilirubin, Direkt bilirubin, LDH, Alkalikus foszfatáz, AST.


Szerintetek jóra gyanakszom? Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2015. okt. 12. 20:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Update: kb 2 hete felírt egy tablettát, a neve: Tenutan 50mg---> ebből 2x 1 nap kell bevennem. Jövő héten esedékes a kontroll a bőrgyógyásznál, viszont látom magamon, hogy semmit sem segített ez a kapszula. Esetleg van nektek tapasztalatok ezzel kapcsolatban, például hogy mi lesz a következő gyógyszer amit szednem kell, vagy egyáltalán lesz e más? Valaki hasonló cipőben?
2015. okt. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!