Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegséget, ha kettes...

Cukorbetegséget, ha kettes tipusú, akkor kezelhet önállóan háziorvos, vagy mindenképpen elküld diabetológiára?

Figyelt kérdés
Voltam már inzulinos cukros terhesség alatt, és most megint 9-es cukrot mértem. Étkezés után 1 órával. Szerintetek elég lesz a diéta, vagy belenyúltam a kettes tipusú diabéteszbe, amit megjósolt a diabetológia anno?

2015. okt. 13. 15:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen, abban tényleg van szója is és ha valaki bármi okból nem bírja v. nem akarja azt enni, akkor tényleg jobb a saját készítésű élelmiszer, mert abba tényleg csak az kerül, amit bele teszel. :)


Főleg ha majd megkötik az Eu-ban az USA-val a szabad kereskedelmi egyezményt és aláírjuk, akkor majd büntetés terhe mellett meg kell venni tőlük a génmódosított szójababot is (és minden más génmódosított hulladékot), amiben a növény a sejtjeiben termeli meg a rovarirtó méreg anyagokat, amitől a kártevők elpusztulnak de nekünk majd meg kell enni azt a növényt, különben büntit fizethetünk az amerikai multinak, ha miattunk nem lesz nyereséges az üzletük. Ez erről szól. Ezért titkolják és ezért nem lehet róla semmi részletet megtudni.


Mi meg ha bele ugrunk, akkor megehetjük a rovarirtót termelő szóját is, mert az USA-ban olyan terem. Ha csak nem készítünk általunk kiválasztott hazai anyagokból magunknak biztonságos kajákat. Persze ha az alapanyagokat onnan kell majd kötelezően megvennünk, akkor szinte mindegy is, mert ott egy dolog számít, meg teremjen bármi módon és legyen kire rásózni.


Már bocsánat, de ez kibuggyant belőlem, hogy mi folyik a hátunk mögött megint az EU-ban és nem lehet sok részletet hallani róla, sőt ha a bennfenteseknek meg akarnak valamit mutatni belőle, akkor be kell menniük valami titokszoba félébe, ahol elolvashatják de semmilyen másolatot ne készíthetnek róla mi készül ott ellenünk, európai emberek ellen a világtőke növekedése érdekében.

2015. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Én is figyelem ezeket a dolgokat.

Pont ezért nem veszek semmiféle knorr alapot, vagy maggi hülyeséget :)

Amennyire lehet, magam álltok elő mindent, meg termelem meg a zöldséget, gyümölcsöt.

Vannak fenn a neten monsanto-s filmek. érdekesek nagyon.

2015. okt. 24. 23:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!