Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt agydaganata,...

Akinek volt agydaganata, hogyan vették észre?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei voltak? Hogyan derült ki, hogy agydaganatról van szó és mennyi időbe telt a gyógyulás?

2015. okt. 18. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejfájás, szédülés, látászavar volt a tünete. Gyógyulás még folyamatban. 21/N
2015. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
apilepsziás rohamai voltak a ma 18-19 éves lánynak. megműtötték agydaganattal és azóta semmi baja nincsen. a műtét mostmár van vagy 3 éve. simán jól van a lány.
2015. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen azt én is olvastam valahol, hogy epilepsziás rohamok lehetnek, és ekkor egybol agydaganat gyanuja merül fel.

hát nemtudom, valami tünete biztos van, bár hallani olyat, is hogy sokáig nincs tünete a daganatoknak.... én mint hipochonder mindig járkálok mindenfele hogy vizsgáljanak át, mert sose lehet tudni, de gondolom vérvételen is valami rossz eredményt mutat ilyen esetben.

2015. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vérvétel nem mutat eltérést.

Igaz vannak tumormarkerek, de azt csak nyomós indokkal csinálnak.

2015. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát a daganatok esetén a süllyedés megnő, de ez gyulladásos kórképeknél is. szóval igen, nem nagyon mutatható ki, max leukémánál a fehérvérsejt.

de mibol gondolod kérdező, hogy agydaganatod van? vagy csak felmerült benned a gondolat?

2015. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ct röntgen vagy mri röntgen kimutatja. elájulás is előfordult az epilepsziás rohamok mellett.
2015. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak mert sokat fáj a fejem, majdnem minden nap, és néha szédelgés is előfordul.. 1 éve csináltak vérvételt, akkor nem találtak semmit. Azt olvastam, hogy akinek agydaganata van, nem igen múlik el a fejfájás a fájdalomcsillapítótól, nekem szerencsére hat legtöbb esetben.
2015. okt. 18. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, bár a tünetek természetesen eltérhetnek attól függően, hogy az agy melyik részén található a daganat.


Látom, nem mostani a kérdés,de érdekel, azóta hogy vagy? A látásod nem romlott?

2015. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az esetek többségében akinek fáj a feje és szédül vagy szemészeti problémája van, vagy dehidratált mert alig iszik vizet ha iszik is valamit az szörp vagy üdítő és nem víz napi 3 liter vizet igyál meg minimum és el fog múlni a fejfájás, ha nem szemészeti probléma is lehet.
2016. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Minimum 3 liter víz...igen és attól fog elpattanni egy ér a fejében.

A túlivásba bele lehet halni ilyen baromságokat komolyan honnan a fenéből szednek emberek?

Gyógyulás a betegek 5%-át sem nagyon érinti, többnyire belehalnak...

2016. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!