Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy a gerinccsa...

Miért van az, hogy a gerinccsavarozás egyes kórházakban, központokban mánia és mindenkinek azt ajánlgatják?

Figyelt kérdés

Az OGK-ban 6 ismerősöm járt, mindnek azt javasolták konzervatív kezelés után, amennyiben az nem segít.

Mindegyikük dehidratált korongokkal és sérvvel ment.

Nekem pl. máshol kifejezetten nem javasolták a fúziós műtétet, mert megmondták, h akkor annak a gerincszakasznak annyi,,meg egyáltalán nem biztos, hogy jobb lesz. Valamint azt is elmagyarázták, hogy onnantól kezdve a többi porckorongot érné a nagyobb terhelés és nagyon esélyes lenne még rakat másik sérv.



#gerincsérv #sérv #porckorong #fixáció #gerinccsavarozás #csigolyacsavarozás
2015. okt. 20. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert sokan nem foglalkoznak magukkal, eljárnak max kezelésre esetleg be is csúszik még 1-2 sérvműtét is és ebből kiindulva minek húzzák halasszák a fúziót ha arra úgyis sor kerül.

Bár ez nyilván rossz hozzáállás mert azért csak jobb elkerülni.. na de nem mindenki olyan tudálékos utánaolvasó típus, hogy a meglévő még nem feltétlen műtétre szoruló problémáját kikúrálja magának. A legtöbben csak várnak a csodára..

2015. okt. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, de itt 30 éves embereket akarnak csavarozni.

De megtudtam másoktól, hogy azért van ez, mert saját implantátumokkal nyomulnak és nagy üzlet nekik, az állam több száz millával támogatja őket. Nem azért ajánlgatják, mert ezek szükséges műtétek, hanem mert üzlet. Nekem ezt mondták most.

Sajnos a porckorongsérv műtétet én sem tudom majd kikerülni szerintem, 2 év konz. kezelés után még mindig rossz, pedig minden nap gyógytorna, denevérpad...de a fúziót hagyni nem fogom sem most sem máskor.

2015. okt. 23. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Na az szép, ilyesmi eszem ágába se jutott volna. Megnyomorítanak embereket azért hogy eladják a mocskulat...
2015. okt. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!