Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 sedatif pc már hat depresszi...

Cicumicaa kérdése:

1 sedatif pc már hat depresszióra?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Persze azonnal hat. Érdemes naponta háromszor bevenni.
2015. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sz.rt sem ér.Mint ahogy a többi homeopátiás baromság sem.
2015. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trauboy válasza:
2-es! Igazad van! Én használtam, különbséget nem éreztem! Volt amikor 30 szemet bevettem, akkor sem éreztem semmit!
2015. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokáig kell szedni,ez egy hosszú terápia.Nekem bevállik! 1 hete szedem,mindennap 3-4 szemet veszek be.De utána félóráig nem eszem,nem iszom semmit.Mentolos dolgokat tilos enni ameddig tart ez a terapia.(fogkrémet sem árt cserélni).Én ezeket tartottam be,és teljesen meglepődtem az eredményeken.Nekem fóbiám szokott lenni az utazásoktól,ha egyedül megyek el otthonról,ha beszelgettnem kell idegenekkel bepánikolok,remegek.Ezek most teljesen enyhültek ,merem állítani,hogy kezd elmúlni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek :)
2015. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A depresszióra is teljesen ajánlott !
2015. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!