Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel javulhatna meg térd...

Mivel javulhatna meg térd mögötti ín?

Figyelt kérdés

50kilós 18 éves lány vagyok és nagyon sokáig nyújtottam térd mögötti inamra és rossz módszerrel hogy le tudjak menni spárgába és azóta terhelésre és hidegnél rettenetesen fáj.(úszni sem tudok se rövid nadrágot hordani mert kisebb hidegnél is úgy fáj már) Voltam ultrahangon vele de semmit nem mutattak ki lényegében a ortopédus is csak fájdalomcsillapítót írt fel ami semmit nem használt, van valami ötletetek hogyan múlhatna el? valami gyógyszer,vitamin esetleg gyakorlatok hogy rendbe jöjjön?

egyébként itt egy kép pontosan itt fáj: [link]



2015. okt. 20. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, bár én nem vagyok szakmabeli, de lényeges, hogy csak melegen nyújtsd, hidegen nem szabad. Meleg furdo után, próbálj óvatos nyújtásokat csinálni, nagyon óvatosan, fokozatosan. Vagy ha jársz uszodába a meleg vízben tornáztad magad:) Szép napot!
2015. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!