Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől véres a wc papír? 23F

Mitől véres a wc papír? 23F

Figyelt kérdés

Ritkán,de előfordul,h véres a wc papír...s nem csíkban,hanem eléggé véres,halvány piros!

Ez először tavaly jelentkezett,meg néha most is jelentkezik!

Félek az orvosoktól,betegségektől,haláltól,de iszonyatosan pánikba esem ilyenkor....félek nehogy bélrák legyen vagy hasonló,mert még túl fiatal vagyok a halálhoz!

Pszichésen már régóta nem vagyok jól,de nem tudom mennyire lehet ez kihatással.



2015. okt. 23. 10:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
nekem is van hogy úgy érzem ki kell menni a budira mert mintha beizzadt volna a lyukam de cak 1 csepp vér szétkenődve, +néha viszket és szúr (évi 10 alkalom) én 10-12 éve szenvedek vele úgyhogy nem rák mert már nem élnék
2015. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér, végbél repedés, de akár komolyabb bajok tünete is lehet. Érdemes elmenni orvoshoz ha fontos az egészséged. Lehet, hogy elküldenek vastagbél tükrözésre, de az sem vészes.
2015. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább rettegsz, hogy rákban meghalhatsz, mint egy orvosi vizsgálattal kideríthetnéd, mi a gond?

Amúgy lehet belső aranyér is.

Rettegés helyett menj orvoshoz mihamarabb.

2015. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a székleted nem véres, akkor nincs gond. Valószínűleg a végbél szövetei megsérültek, illetve a hajszálerek megpattantak. Akár a túlzott erőlködéstől is.
2015. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az durva hogy 23 évesen már ilyen problémáid vannak.
2015. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy belső, vagy külső aranyered van. Bár a külsőt észrevennéd. Ha a széklet a véres, vagy alvadt vért látsz, akkor az a nagyobb baj. Azért szerintem mutasd meg magad az orvosnak.
2015. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz mert ha végbélrepedés okozza ( mint nekem) akkor el is fertőződhet. Nyugi csak kúpokat kapsz + kenőcsőt ( akkor is ha aranyér), de okozhatja polip vagy még komolyabb.
2015. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Először majd elmegyek laborvizsgálatra,ha vashiány van az ugye sokat elárul?

Meg a doki is oda küldene szerintem!

2015. okt. 24. 11:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Elküldenek laborba is, de nem hinném, hogy a vashiánynak ehhez köze lehet.
2015. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köze van!Szerintem.
2015. okt. 24. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!