Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmentem ma kakilni és amikor...

Elmentem ma kakilni és amikor kitöröltem akkor véres volt a wc papír 1 kicsit. Lehet hogy azért mert 10 napja nem voltam wcn és megerőltettem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelmű hogy ettől van. Nem kell félni, ha élénk piros volt, csak akkor veszélyes, ha alvadt vért tartalmaz. 10 nap??? Máskor ne várj ennyit! Ha 3 napig nincs már akkor is hashajtót kell bevenni.
2013. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem csak lehet,biztos. Valószínűleg berepedt a végbeled.

Használj aranyér elleni kenőcsöt, kúpot és minden széklet után zuhanyozz le. Egyél több növényi rostot és alkalmazz székletlazítót. Fontos,h ne legyen székrekedésed.

2013. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
10 nap? mi vagy te,teve?
2013. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:

Ha megteheted, akkor néhány napig nem árt, ha törlés helyett kimosod a zuhanyzóban, különben nagyon nehezen gyógyul be az állandó dörzsöléstől.

Persze ha te 10 naponta végzed, akkor más a helyzet, de ahogy a többiek is mondták, az nem egészséges, érdemes többet mozogni, hogy megélénküljön a bélműködés.

2013. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én egyszer gólyatáborban nem voltam hosszúra 5 napig. :D

Ott mondjuk azért, mert a wc tiszta retek volt. xD

Amúgy nem volt semmi bajom.

2013. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!