Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Béres cseppet szedhet kemoterá...

Béres cseppet szedhet kemoterápiás kezelés mellett daganatos beteg? Vaspótlás miatt lenne rá szükség.

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kezelőorvosodtól kérdezd.
2015. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem szokták javasolni, mivel B vitamint is tartalmaz, ami segíti a sejtek szaporodását. Tumorost is.

Semmi olyan vitamint, ami azt ígéri, szép, és dús hajad lesz. Így ponyván megfogalmazva.

2015. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy beszélgetés az öreg Béressel a TV-ben. Ő a kemo mellé (is) ajánlotta.
2015. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És a Culevit?
2015. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezekből melyik a B vitamin?


"A készítmény hatóanyagai (1 ml (18 csepp) vizes oldatban):

Vas (Vas(II)-szulfát-heptahidrát formájában) 2,00 mg

Cink (Cink-szulfát-heptahidrát formájában) 2,23 mg

Magnézium (Magnézium-szulfát-heptahidrát formájában) 0,40 mg

Mangán (Mangán(II)-szulfát-monohidrát formájában) 0,31 mg

Réz (Réz-szulfát-pentahidrát formájában) 0,25 mg

Molibdén (Ammónium-molibdát-tetrahidrát formájában) 0,19 mg

Vanádium (Ammonium-metavanadát formájában) 0,12 mg

Bór (Bórsav formájában) 0,10 mg

Fluor (Nátrium-fluorid formájában) 0,090 mg

Kobalt (Kobalt-klorid-hexahidrát formájában) 0,025 mg

Króm (Króm(III)-klorid-hexahidrát formájában) 0,018 mg

Szelén (Vízmentes nátrium szelenit formájában) 0,012 mg



Segédanyagok:


borostyánkősav, borkősav, kálium-nátrium-tartarát, amino-ecetsav (glicin), glicerin, kénsav, tisztított víz."

2015. okt. 23. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:

......érdekes, tényleg nincs benne B!

Nekem mégsem ajánlották, igaz, nekem 5 éve volt tumorom, lehet, akkor még volt benne. Fene sem tudja..

Bocsi akkor, nem akartalak félrevezetni!

2015. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Napsugar11 ***** válasza:
Alternatív daganatterápiával foglalkozom és valóban érdekes, mert én is úgy tudtam, hogy a B vitamin tartalma miatt nem ajánlott a daganatosoknál... Ez meglepett. Viszont ennek ellenére nem szoktam ajánlani. Bővebben kifejtem privátban, ha szeretnéd, hogy miért?
2015. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Nyugodtan kifejtheted itt is, már ha nem titok. Mi a gond az ásványi anyagokkal? Sejtvédő hatása van a Béres cseppnek is? Mert akkor érthető, miért nem ajánlatos kemoterápia mellett.
2015. okt. 23. 23:56
 9/15 Napsugar11 ***** válasza:

Nem, nem titok.


A kemoterápiák egy része szabadgyök termeléssel pusztítja el a daganatokat. A sejtek maguk is termelnek szabadgyököket, főleg a vírusok, kórokozók elleni harchoz, de a daganat elpusztításához is. Emiatt semmilyen olyan anyagnak a bejuttatása nem kívánatos orvosi szempontból, ami az antioxidáns hatása által megköti a szabadgyököket.


Igaz, hogy az újabb kutatások szerint pont ezzel a szabadgyök generáló hatással tesznek rosszat, de hogy mi az igazság, azt nem az én tisztem eldönteni.


Az ennek ellentétes teória szerint: a daganatsejtek hidrogén-peroxidot termelnek. Ez egy olyan behívó jel, ami a szervezetet arra készteti, hogy "mentőcsapatokat" küldjön. A hidrogén-peroxid hatására szabad gyökök keletkeznek, amelyek lebontják saját energiatermelő sejtszervecskéiket, a mitokondriumokat. Emiatt kénytelenek áttérni egy másik, rosszabb hatásfokú energiatermelési módszerre – ennek termékeit a rákos sejtek képesek felhasználni a saját növekedésükhöz.


Márpedig amennyiben a daganat „parazita" kapcsolatban áll a szomszédos sejtekkel, az egy új kezelési lehetőséget is jelenthet. Ehhez Ian Hart londoni kutató egy kataláz nevű enzimet javasol, amely lebontja a hidrogénperoxidot, és így nincs, ami beindítsa, majd fenntartsa a daganat növekedését. A daganat egyszerűen „éhen hal".


A harmadik kutatás szerint a telomeráz enzim aktivitását kellene leállítani. Már erre is egész sok kutatás indult el, remélhetőleg eredményesen.


Visszatérve az eredeti témára, a másik, hogy amióta a Béres cseppet gyógyszerré nyilvánították, olyan változások történtek benne, ami nem annyira a jó irányba mozdította, ahogy hallottam az összetételét.


Ráadásul amikor februárban doppinglistára került, az nálam betette a kaput.


Fontosnak tartom az étrend-kiegészítőket, mert anélkül sajnos a tápanyaghiány miatt a szervezetünk nem tud már tökéletesen működni. Viszont ezeket kolloid formában, leginkább élő anyagokból érdemes bevinni. azok, amik mesterségesen vannak előállítva, nem fogják tudni betölteni a szerepüket.


Vannak olyan alternatív készítmények, amik olyan támadásponton hatnak, amik a sejtciklusra hatnak, és olyanok is, amik a sejtek elektromos töltésének a helyreállításával állítják vissza az egészséget.


De a legfontosabb talán, hogy maga a beteg milyen tudatállapotban éli meg a betegségét, hogyan fogja fel, és mit tesz azoknak a mintáknak a megváltoztatása érdekében, ami miatt ez kialakult.


Ajánlom Balogh Béla könyvét, amiben leírja a megoldáshoz vezető utat:


FIZIKAI SZINTEN - Megfelelő táplálkozási szokások kialakítása, a hagyományos terápiák mellékhatásainak enyhítése vitaminok és immunrendszer-erősítők segítségével.

ÉRZELMI SZINTEN - Stressz oldás - Az adok-kapok egyensúly helyreállítása pl. asszertivitási tréning segítségével.

GONDOLATI SZINTEN - A tudatalattiban futó negatív programok felülírása - Simonton-féle vizualizáció - Az univerzum és benne az ember felépítésének és működésének megismerése

LELKI SZINTEN - Gyógyító meditáció - Lelki gyógyítás

2015. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. okt. 24. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!