Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz az orromban lévő...

Mi lesz az orromban lévő fikával? Nem kell majd szégyenkeznem?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyuta a kérdés, de hamarosan orrsövényferdülés miatt műtétre megyek. Akármennyire tisztítom az orrom, mindig van benne valamennyi anyag, (lehetséges a por miatt) ráadásul ott is, ahol szerintem majd a metszést ejti az orvos. Nem lesz ez ciki az orvos előtt, amikor elkezd benne turkálni? Ha zavarni fogja, akkor kiveszi onnan?

2015. okt. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el látott ő már ilyet, egyáltalán nem ciki és nem fogja zavarni :)
2015. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél Novorin orrcseppet az kifolyatja. Ennyi eszed lehetne.
2015. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss 2-es válaszoló, de nem lehet közvetlen műtét előtt semmilyen készítményt alkalmazni. Előtte való napokban meg hiába alkalmaznám, egy este alatt képződne újabb. Szavaiddal élve, ennyi eszed lehetne.
2015. okt. 26. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor fújd ki az orrod rendesen, előtte pedig egyél erőspistát vagy fokhagymát hogy rásegítsen.
2015. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen orvosoknak szokott lenni takonyszopó gépe, ha nagyon taknyos vagy akkor gondolom igénybe veszi.
2015. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egy fül-orr-gégész szakorvos elég sok taknyot, fikát látott már életében. Ha nem lenne orrsövényferdülésed, akkor nem lenne váladék az orrodban, de akkor nem is kéne orvoshoz menned.

Ez kb. akkora csacsiság, mint amikor én 18 évesen hetekig véreztem, mert nem mertem nőgyógyászhoz menni "úgy".

2015. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#19 micsoda érv

#22 ez engem is érdekelne

2015. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszom rossz helyre ment.
2015. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!