Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágy széklet mennyire nagy gond?

Lágy széklet mennyire nagy gond?

Figyelt kérdés

Nem hasmenés, de nem is a normális. Van mikor rendbe jön, de van, mikor meg laza az egész. Milyen ételek segíthetnek?

Egyébként esténként szoktam enni rostban gazdag ételeket mostanában, de régebben is volt ilyen. Például zabot tejjel, gondolom ez is befolyásolhatja, nem?


20/F


2015. okt. 28. 17:51
 1/9 anonim válasza:
Nem kicsit befolyásolja. Rost=fos. Tésztaételek (kevés szafttal), kékszőlő = keményebb. Inkább gondolj utána, hogy egy-egy ilyen eset előtt miket ettél.
2015. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van akinél ez teljesen normális, alkati dolog is lehet, ha mindig is ilyen volt, akkor nem kell vele különösebben foglalkozni.
2015. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már ide is megírtad, akkor magad is tudod, hogy gond. Keresd fewl a háziorvosod, és mondd el neki is. Biztosan tud rá megoldást.
2015. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem sokan ott vannak eltevedve, hogy azt hiszik, ami masnak normalis az nekik is az kell legyen

pedig lehet hogy a lagy szekleted neked normalis csak te tul komplikalod


ha rendszeresen jarsz wcre, nem veres, nem faj, nincs szorulasod, nem koppan mikor leer mert olyan kemeny, akkor nem ertem mi a gond?

2015. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, mert egyébként alhasi fájdalmaim voltak, orvosnál voltam, azt mondta, hogy a vastagbél falán az apró lyukak lehetnek begyulladva és az fáj, széklet pang benne.

Azt mondta, jó lenne egy ultrahang és esetleg endoszkópia, de az is benne van, hogy elmúlik, de figyeljek rá a későbbiekben.

2015. okt. 28. 19:09
 6/9 anonim válasza:
42%
Te gondolom egy 400000000000000000 tonás varacskos disznó vagy aki egésznap a hűtőben táncol cigány zenére és tömi a fejét bucinudlival egész nap, aztán eszik még nyolc tányér egész disznót utána megeszik 50 libát 100 kecskét 400 szamarat , 57 bikát, 180 golyát, 270000 malac-t
2015. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ahhhaaaaaaa
2015. nov. 23. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi, de kiderüt mi okozta ezt neked?

Nekem kb. 4 napja van ugyanez, hogy nem fosok, de lágy a napi 1-2- szeri székletem. Se lázam, se fájás se semmi és már nem tudom mi lehet.

2020. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! És nàlad kiderült,hogy mi okozta?Nàlam is dettó....
dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!