Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hodgkin limfóma betegséggel...

Hodgkin limfóma betegséggel kapcsolatos tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni, ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazolt hodgkinom van,már csak a Ct-re várok és kezdődik a kezelés..

Szeretnék kérni tanácsokat,tapasztalatokat ki hogyan élte meg?,illetve a paróka igényléssel kapcsolatosan. Ezt is csak neten olvastam..orvosom azt mondta h vágjam picire ..nem szeretnék így végig menni az utcán sem...


(Kérni akarok majd receptet a hematológusomtól..)nem tudom hogyan működik,de nem akarom megvárni h kopasz legyek..hol tudok beváltani pesten? szemöldök szempilla is kihullhat??


Az orvosom semmi rosszat nem mondd ami elég idegesítő..netről olvasgattam,de konktét esetek érdekelnének csak h tudjam mire számítsak mégis.Jobb felkészülni,mint megijedni!


Ha vki szívesen megosztaná a tapasztalatait kérek írjon.

Nagyon köszönöm.

Egy aggódó lány.



2015. okt. 31. 20:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Aranyos vagy!:-)
2019. jan. 11. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem decemberben derult ki, hogy Hodgkin limfomam van 2. Kemot kaptam eddig es 6. Utan megyek pet ctre, ha nem lesz tobbnyirokcsomo akkor is kapok valoszinuleg meg 2 ha pedig meg van akkor akkor tovabb...

Enis megfogok gyogyulni mindenkepp van egy 2 eves kislanyom es mindent megteszek a gyogyulas erdekeben

Remelem jol vagy :)

2019. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sok kitartást és erőt kívánok!!!!🍀🍀🍀🍀

Remélem az első Pet-nél már minden rendben lesz!!

Nagyon jó h ilyen pozitívan állsz hozzá!

Ez nagyon fontos:)


Én jól vagyok köszi!

2019. jan. 30. 21:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm aranyos vagy :)
2019. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!