Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez felfázás lehet, vagy mi a...

Ez felfázás lehet, vagy mi a problémám?

Figyelt kérdés
Többször járok el pisilni mint szoktam, nem fáj, nem csíp, és vér sincs benne. 10 perce voltam vécén de megint kell. Fáj, vagy nem is tudom, egy kicsit szúr a hasam jobb alja. Olyasmi fájás mint a menstruációkor. Felfáztam,vagy más lehet a gond?

2015. nov. 1. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy egy kis vesehomok. Érdemes lenne egy vizeletvizsgálatot elvégeztetni, esetleg vizelj egy üvegbe és 1 ó után nézd meg az üledéket. Mindenesetre igyál kifejezetten sok folyadékot, sőt napi egyszer alkalmas időben egyszerre kb. 1,5 liter folyadékot, hogy táguljanak a húgyutak és ne akadjon el, ha esetleg kőről van szó.
2015. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána olvastam a homoknak és azt olvastam hogy elsősorban 30-60 éves férfiaknál fordul elő. 15 éves lány vagyok. Attól még lehetséges?
2015. nov. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!