Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ejszaka nehezen kapok levegot,...

Ejszaka nehezen kapok levegot, ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
asztmas vagyok ~6 eve, allergiabol es kikezeletlen legcsohurutbol kaptam, nem velem szuletett:D es csak egy ventolin nevu sprayt hasznalok, ami salbutamol alapu, csak olyankor kell hasznaljam mikor nehezen kapok levegot.Az utobbi idoben szaladtam es olyankor sem ereztem hianyat, neha ejszaka kellett. Vagy 2 hete szinte minden ejszaka felkelek arra hogy nehezen kapok levegot, mi okozhatja?

#asztma #éjszaka #nehez lelegzes
2015. nov. 4. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Éjszakai pánikroham esetleg?
2015. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, nem vagyok olyan, nyugis szoktam lenni
2015. nov. 4. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs valami allergén a szobádban? Új növény, esetleg penész?
2015. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ebbe a hulye bentlakasba, amit nem szeretek:)) multheten vettem eszre hogy nedves a fal, es az ablak felett van egy kis penesz, es allergias vagyok a peneszre

De otthon is van mikor erzem ejszaka es ott nincs semmi, 1 honapja volt felujjitva az egesz szoba es allergenmentes a takarom is

2015. nov. 4. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Fújd be Savo penészmentesítővel.
2015. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom:D remelem az lesz az oka
2015. nov. 4. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Szia,nem tudom, hogy még aktuális-e.Velem ugyan ez van. A Ventolin nem sokat használt.Már kórházban is voltunk vele. Ott felírtak helyette másik 2 hasonló gyógyszert.
2016. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!