Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most ez mi? Miért történik ez...

Most ez mi? Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
5 hónapos korom óta 3 havonta lázas leszek, és ha én lázas vagyok akkor hányok, így kiszáradok és kórházba kerülök. Infúziót kapok, és napokig illetve hetekig bent vagyok, de nem mondják meg miért. Kivizsgálásra nem küldenek.Most is így volt, csak mégrosszabb lesz ahogy növekszem. Szeptember 29.-én lázas lettem. El kezdődött. Másnap "Kéknap" volt az iskolában és ezért elmentem megnézni. Fel kellett hívni az egyik rokonomat hogy jöjjön el értem, és el mentünk orvoshoz. Az orvos néha csak ad egy injekciót és haza küld, néha beutal a kórházba. Október 1.- október 8.-áig kórházban voltam. 6 infúziót kaptam, 2x voltam ultrahangon. Több nyirokcsomó volt begyulladva a hasamba. De nem lehet hogy ettől van. Most fájt először a többi eset közül, de annyira hogy nem tudtam felállni. Amikor kórházban voltam majdnem végig hasmenésem volt, szintén először. Aztán jól voltam, egészen tegnapig. Nagyon rosszul voltam, fájt a fejem, hőemelkedésem volt. Mára elmúlt, de reggel hasmenésem volt és most elmondhatatnalul fáj a hasam. Én ezt már nem bírom. Az orvosok nem tudják mitől van. Nem mondanak semmit. Csak azt hogy ez nem vakbélgyulladás, ugyanis ezzel utalt be az orvos. (Kis koromban mindig mandulagyulladásra fogták, de sohasem vették ki, még mindig meg van.) 12/L :)
2015. nov. 5. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!