Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem, mire...

Mi történik velem, mire utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött.


A tünetek a következőek:

fáradtság, aluszékonyság (az előtt ébrenlét), a vérnyomás ingadozó, fejfájás, ködös agy, szédülés, gyengeség érzet, memóriazavar (enyhe), a koncentrációs képesség csökkenése, az érdeklődés csökkenése.


Nem tudom, hogy van-e köze, de megemlíteném, hogy már majdnem 30 napja, de voltam egy helyen, ahol csípések jelentek meg rajtam. Orvosnál voltam, miután hazaértem és azt mondta, hogy mérges ízeltlábúak csípése.

Remélem nincs hozzá köze, ugyanis már rég történt, de tartok, hogy kullancs, bár szerintem már nem.



Köszönöm a segítséget.



2015. júl. 30. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot , dinnyeféléket barackot nyers dolgokat , mézet fogyassz . Változékony idő és a kimerült szervezet is kiválthatja . A csípés nem most okozna gondot .
2015. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már okozott volna?


Most kezelés alatt vagyok. Meg kell válogatnom azt is, hogy mit eszek. Most annyi gyógyszer beszedtem, az elmúlt egy hónapban.... és még tart.

Vitamin ilyenkor esetleg? Calciumot szedek.

2015. júl. 30. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz is aki jobban kivizsgál.
2015. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell, mert már jobban vagyok, csak ez egy olyan betegség, ami hosszú távú kezelést igényel.
2015. júl. 30. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:

A kullancsot nagy valószínűséggel észrevetted volna, ha van benned, mivel az nem csak megcsíp és továbbáll, hanem rád akaszkodik és órákig, napokig szívja a vért. Valami más csíphetett meg. Amúgy kullancstól megjelenhetnek tünetek egy hónappal később, mert a Lyme kór lappangási ideje hosszú, de olyankor jellemzően megjelenik egy ún. kokárdafolt (körkörös bőrpír) a csípés helye körül. Szóval nem hinném, hogy a csípéseknek bármi köze van a tüneteidhez.

Viszont azt írod, kezelés alatt állsz és sok gyógyszert szedsz. Nem lehet gyógyszer mellékhatás?

2015. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5:


Köszönöm, ez megnyugtatott. Féltem, hogy kullancs. Órákig voltam szabadban, de amikor ellenőriztem magam, csak kidudorodott, vörös foltot láttam (viszketett, égett kicsit). A nyakamon volt egy nagyobb terjedelmű vörös folt, ami égéshez hasonlított, az nem nagyon figyeltem, de halványodott. Azért is voltam megrémülve utána.

De így megnyugodtam.


Nos, nagyon sok mellékhatása van. Lehet, hogy van köze.

Mostanában sokat stresszelek is, félek.

2015. júl. 30. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a gyógyszereknek és a stressznek lehet köze a tüneteidhez.
2015. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a válaszokat. :)
2015. júl. 30. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz vitamin helyet.:) Minimum c vitamint szednék be ezzerel.:)
2015. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!