Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívinkfartus, vagy pánikbeteg...

Szívinkfartus, vagy pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Hipochonder vagyok, már lassan fél éve, emiatt rengeteget stresszelek, aggódok, naponta tör rám halálfélelem.

3-4 napja szorított egyet a mellkasom, de elmúlt pár percen belül.

Azonban szintén pár pár napja, enyhe légzési nehézségem van, mint ha csak akkor kapnék rendesen levegőt, ha mély levegőt veszek. Most este elég enyhén, tompán, de a szívem is szúr. Nagyon félek, szerintetek mi lehet? 16/f



2015. nov. 6. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
A pulzusom 81.
2015. nov. 6. 00:11
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a jóga segítene.
2015. nov. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a pulzusom 90-100 szokott lenni, de ha bepánikolok akkor 120. nekem olyankor fulladás érzetem és halálfélelmem, van ájulásérzettel, remegéssel. nagyon rossz, szerintem menj el egy pszichologushoz, énis azon gondolkodok.
2015. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez meglepő véletlen, 16 éves vagyok, szintén fiú. Én is görcsös vagyok eléggé, nekem is vannak olyan pillanataim, hogy szorít a mellkasom, valamikor nagyot, valamikor meg állandóan, de úgy érzem, mintha valami enyhén szorítaná. Már annyira aggódtam emiatt, hogy mi okozhatja, hogy elmentem a háziorvosomhoz, aki megnyugtatott, hogy én nagyon görcsös vagyok, így feltehetőleg az okozhatja, és igyak citromfűteát és szedjek magnéziumot, ami talán segít. Azóta tényleg sokkal jobb, de ez néha sajnos visszatér...
2015. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!