Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom eldönteni hogy a...

Nem tudom eldönteni hogy a vértől vagyok rosszul, vagy csak pánikrosszullét. És ha pánikbetegségem van lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Fél éve volt egy balesetem, azóta teljesen kifordultam magamból, egyeltalán nem érzem magam olyan erôs idegzetűnek mint régen. Folyamatosan szorongok, félek hogy rosszul leszek két dologtól: a feleléstől és a vértől. Ha már elő jön a vér téma akkor elmezd gyorsabban verni a szívem és bepánikolok, majd rosszul leszek. Tehát szerintem ez pánikbetegség, de nem értem akkor a vértől nem vagyok rosszul csak bemesélem magamnak? Nagyon rossz ez így, nem akarok szorongani. Van egy ismerősöm aki felelés közben rosszul lesz, és mindig attól félek hogy énis ugyanígy járok mert be fogok pánikolni.

2015. okt. 25. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ettől még nem feltétlen vagy pánikbeteg.Bárki félhet bármitől,irracionális dolgoktól is.Valójában te is attól félsz;kivetítesz valamit egy olyan szituációba,ami még nem is létezik,csak a fejedben.Ezért aztán elkezdesz agyalni,és egyre jobban félni...A pánik öngerjesztő folyamat...ne agyalj! Mindig maradj a jelen pillanatban.Mindent meg tudsz oldani a maga idejében.

Az ismerősöd rosszul lett felelés közben...van,aki a kutyáktól lesz rosszul.Akkor félni fogsz a kutyáktól is? Van,aki fél felszállni tömegközlekedési eszközre? Akkor te is félni fogsz felszállni,mert van ilyen ember?

2015. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!