Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » . Ekcemas az arcborom eleg...

Arnold1984 kérdése:

. Ekcemas az arcborom eleg regota mar kuzdok vele es csak szteroidos kremek hasznalnak azok is csak par napig tunetmentesitik, aztan kezdodik ujbol elojon, mar sok mas kremet kiprobaltam de csak roszabbodott a helyzet. Valami tanacs esetleg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem rozaceás volt évekkel ezelőtt, télen most is hajlamos kipirosodni. Nekem az vált be, hogy azóta csak fürdetőkrémmel mosok arcot, kicsit rajta is hagyom, ha érzem, hogy szárazabb.


Ekcémás mostanában a kezem volt túl sok kézmosástól, hidratáló, zsíros gyógyszertári ápoló krémet kaptam a háziorvosomtól. Szóval lehet, hogy nálad is jót tenne a hidratálás. Persze nem vagyok bőrgyógyász...

2015. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél valahol Aloe Vera Gélt 1000ml-est

Naponta kétszer igyál belőle és ha teheted, naponta kétszer áztass át egy arclemosó kerek vattapamacsot és hagyd az arcodon, akár egész éjszakára, napközben többször kend át beteg részt. Csak akkor használd, amikor nem kensz mást az arcodra, meglátod nagyon szép javulás lesz. Kicsit fanyar az íze, de legjobb tisztán meginni egy kupakkal.

Ilyet vegyél:

[link]

2015. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik belső szerved nem jól működik. Menj valahová kivizsgáltatni (ahol értenek is hozzá), mert másképp sosem lesz vége.
2015. nov. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én tartok itthon tubusos Aloe gellyt (zöld zselét), de nekem az a tapasztalatom, hogy gyulladt, irritált, berepedt bőrt csípi, irritálja, szárítja, még pirosabb lesz tőle. Vágásra, horzsolásra, égésre nagyon jó, de ilyesmire (ekcéma, rozácea) nekem nem vált be.
2015. nov. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jav. Első voltam persze, csak a második válaszló javaslatára írtam tapasztalatot. Korán van még...
2015. nov. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Alliderm fokhagyma gél vált be nálunk. Allicin, aloevera, c-vitamin van benne, és nagyon szépen eltüntette a foltokat!
2016. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!