Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesapám az utobbi pár hónapba...

Édesapám az utobbi pár hónapban köhög. Lehet ez a tüdörák jele? Többi lent

Figyelt kérdés
Apukám (52 éves) köhög, köpetürítés nélkül, az utóbbi 2-3 hónapban tünt fel nekem, hogy főleg esténként sokat köhöh. Már kezdek aggóodni, pánikolni, nagyon rossz előérzetem van. Egyébként nem dohanyzik, de festőként dolgozik, szoval találkozik a munkája során bizonyos káros anyagokkal. Már kértem öt, hogy menjen el legalabb tüdőröngönre, de az a válasza rá hogy nem, mert találnak valamit, és 2 hét mulva meghal. Kérlek segítsetek, hogyan tudnám rászedni őt, hogy menjen el dokihoz?
2015. nov. 9. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj de idióta az édesapád... Ha nem találják meg, ugyanúgy meghalhat 2 hát múlva... Ez a logika, istenem. Amiről nem tudok, nem létezik. Rángasd el orvoshoz, mi innen nem látunk a tüdejébe.
2015. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de nyilván valahogy rá kéne venni egy vizsgálatra. Lehet allergiás köhögés is, sokszor én is majd megfulladok, de írtak rá gyógyszert. Kérd meg, hogy a te megnyugtatásod miatt nézesse meg magát, mert nagyon aggódsz miatta, hátha így elmegy.
2015. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom (7 éves) augusztus utolsó hete óta köhög.. Többször voltunk dokinál, nem tudják mi lehet... Nem allergia, ott is voltunk. Három hete én is köhögök, nálam sem találtak semmit... Vagy valami makacs vírus... vagy a festékszag... Lehet pszichés ok is (idegeskedés). Nem valószínű, hogy tüdőrák. :)
2015. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Önfejű az apum, és ha valami baja van akkor inkabb elhessegeti a gondolatot is, nem is akar róla tudni. Mondogatni fogom neki, hogy legalabb az én megnyugtatásomra menjen el. Egyébként éjjelente rettenetesen horkol, de már évtizedek óta es egyre rosszabb, hangosabb....lehet osszefugges?
2015. nov. 9. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szed valami vérnyomáscsökkentő, vagy pulzuscsökkentő gyógyszert, akkor attól köhöghet. Akkor gyógyszer váltás kell. Allergiás köhögésnek tűnik ahogy leírtad. Vegyszer allergiája is lehet.
2015. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű a foglalkozása miatt köhög, napközben beszívja a sok port és egyéb anyagokat, persze egy tüdőszűrésre elmehetne.
2015. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!