Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesapám ebben a hónapban...

Édesapám ebben a hónapban ünnepli az 50. születésnapját, szeretném meglepni, nem nagy értékű ajándékra gondoltam, hanem valami kreatívra, amiről mindig az 50. szülinapja és az egyszem lánya jut eszébe. Ötlet?

Figyelt kérdés
Gondoltam egy elegáns öngyújtóra (mert mindig gyufával gyújtotta meg a cigit) amibe esetleg gravíroztattam volna, de egy hónapja jött nagy elhatározás, és leszokott a cigiről...

2013. aug. 5. 21:46
 1/2 anonim válasza:

Tördelj szét színes üvegeket és csinálj ilyen mozaikot amin rajta szerepel az egész család, te apud, anyud.

Írd rá, hogy nagyon szeretlek vagy hasonlókat.

Esetleg boros üvegre ugyanezt ráírhatod, persze legyen bor benne :-)

2013. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha magadra szeretnéd emlékeztetni, akkor csinálj egy albumot vagy bekeretezett képet, amire születésedtől fogva az összes közös képeteket ráragaszthatod. :) Esetleg ha van annyi, akkor elkészítheted 50 képből, így a szülinap száma is benne lesz. Ha nem, akkor 50 db pénzérmével is körbeteheted a képeket (pl. régi 1 ft-ossal). :)
2013. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!