Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan működik Budapesten az...

Acerbitas kérdése:

Hogyan működik Budapesten az orvosi ellátás? [középfül gyulladásom van feltehetőleg]

Figyelt kérdés

Szeptemberben költöztem fel az egyetem miatt, de az én kis városkámban elég volt elmenni a család háziorvosához és adott beutalót.


Feltételezem ez a része nagyjából ugyanúgy működik, de melyik háziorvoshoz menjek? Mert önmagában a kerületben van egy csomó. Gondolom először telefonon kell időpontot kérni, mert biztos nagy a forgalmuk. Az baj, hogy nem vagyok a rendszerükben regisztrálva, vagy azt majd elintézik helyben, esetleg egyeztetni kell a "valódi" háziorvosommal?


Ha megkapom a beutalót, akkor a fül orr gégészetnél is igényelni kell időpontot, vagy ott számhúzás megy?


Legszívesebben otthon csinálnám meg, mert egyszerűbb lenne csak az elkövetkezendő hetekben nem fogok hazamenni :(



2015. nov. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészetre nem kell beutaló. Nyugodtan odamész és ellátnak.
2015. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kórházban ellátnak tb kártya alapján


ha háziorvos kell máskor, akkor ahhoz menj, akihez tartozik a kollégium/albérlet

(ki van írva mindkettő bejáratához vagy érdeklődj a lakóktól, hova tartoztok helyileg)

2015. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

helyben regisztrálnak a házidokinál, és adnak egy papírt a vidéki dokid részére, ha a továbbiak folyamán is oda akarsz járni, akkor a korábbi házidoki küldje át nekik a dokumentációdat

előző voltam

2015. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideiglenes lakcím szerinti szakrendelésre menj, orr-fül-gégészetre, nem kell időpont ha fájdalmad van, kivárod a sorod és ellátnak.
2015. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!