Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Attól félek hogy agydaganatom...

Attól félek hogy agydaganatom van, de a háziorvosom szerint egyszerűen csak beképzelem. Mit tegyek? F/19

Figyelt kérdés

Amikor segítséget próbáltam kérni egyszerűen kinevettek és azzal próbáltak hárítani hogy túl fiatal vagyok hozzá viszont én úgy érzem hogy a tüneteim igen is komolyak.


Minden reggel fejfájással ébredek amire gyakran még a fájdalom csillapító sem használ, viszont ha nap közben még is jobb lesz éjszakánként ismét előtörnek. Érettségi után új iskolát kezdtem és határozottan tapasztalom magamon hogy csökkent a beszédkészségem és a memóriám, egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni dolgokat vagy vissza emlékezni rájuk és folyamatosan hányingerem van amikor vezetek és ez miatt már csak busszal merek bejárni de az is egy fél órás szenvedés.


Úgy gondolják hogy biztos a stressz hozza ki belőlem pedig biztos vagyok benne hogy nem ez lehet a dolgok forrása, de most már tényleg tanácstalan vagyok.


Az egyetlen lehetőség amit még tehetek, az privát rendelés során egy célzott CT vizsgálat lenne, amire igaz lenne lehetőségem viszont a szakorvosi beutaló nélkül nekem kellene kifizetnem az árát ami egy komoly összeg és nagyon megterhelne jelenleg, viszont már annyira kétségbe vagyok esve hogy komolyan fontolóra vettem ezt a lehetőséget is.


Mit gondoltok még is mit kéne tennem ? Vagy esetleg tényleg bennem van valahol még is csak a hiba ?



2015. nov. 20. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem küldött el még vérvételre sem? Nem tudsz másik orvoshoz menni? Vagy esetleg menj be az ügyeletre, hogy rosszul vagy.
2015. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én nem vagyok szakértő, de menjél el megvizsgáltatni magad! Ha pénzről van szó, kérj kölcsön vagy ilyesmi, ha nem is segítettem akkor is jobbulást :)
2015. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem azt kell mondani a háziorvosodnak, hogy márpedig neked agydaganatod van, hanem azt, hogy már nagyon régóta ilyen rosszul érzed magad, nem hiszed, hogy a stressztől van, mert annyit nem stresszelsz, szeretnél egy teljes kivizsgálást.

Kellene, hogy adjon beutalót. Lehet, először a belgyógyászatra küld, aztán majd onnan küldenek tovább, ahova kell.

2015. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg egyáltalán nem hajlandó a háziorvosod kivizsgálásra küldeni, válassz másik háziorvost.
2015. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább privát orvoson keresztül végeztess CT vizsgálatot,mivel ha az OEP fizeti,akkor nagyon sokat kell várni,akár hónapokat is.Magánúton pár napon belül is sorra kerülhetsz.Egy kontrasztanyagos CT vizsgálat 20 ezer Ft körül van.Szerintem ennyit megér,hogy idejében kiderüljön,hogy van-e valami bajod,és hogy megnyugtasd magad,és a szeretteidet.
2015. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a házi orvostól Neurológiára. Ott adnak beutalót CT-re, ha indokoltnak látja.
2015. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, mentek a zöld pacsik :) ! Nos igen, sajnos nagyon rossz a házi orvosom és nagy eséllyel le is fogom cserélni. Természetesen nem gyanakodtam az elején daganatos betegségre csak csupán a tünetekkel fordultam orvoshoz aki stresszre hivatkozott majd mikor rosszabbodtak és vissza mentem hozzá csak akkor kezdtem gyanakodni hogy bizony komolyabb is lehet a baj mivel már szeptember óta rosszabbodnak a tünetek így biztos vagyok benne hogy valami belső probléma lehet.


Úgy döntöttem, hogy végre szembe nézek a legrosszabb lehetőséggel és hétfőn felfogom keresni a magánrendelést, mivel tényleg nagyon hosszú lenne a várólista és a legjobb esetben közlik velem hogy semmi probléma, számomra ennyit megér az ára.


Köszönöm mindenkinek még egyszer :)

2015. nov. 20. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha érdekel a rák kérdés azt mondom érdemes lenne megvenned

Dr Béres József rákkutató Első kézből a Béres cseppről című kiskönyvét. Ő publikálta először 1988-ban hogy a rák nem öröklődő(genetikai) megbetegedés, hanem egy fertőzés.

idézek a könyvéből:

"Végül már csak azért sem örökölhető a rák, mert ezt a szervezetbe bejutott vagy bejutó olyan mikroszervezetek

(ágensek) okozzák, amelyek a számukra kedvezően alakuló adottságú sejtekben, szövetekben, a keringésben többféle módon és igen nagy számban képesek felszaporodni! Ezek a POLIMORF megjelenésű szervezetek ekkor válnak valódi patogénekké, és mivel a fizikai és kémiai hatásokkal szemben rendkívül ellenállóak, képesek kialakítani a tumor szimptómát, illetve képesek e szimptóma nélkül felőrölni az egész szervezetet"


ezt a vélekedést Dr. Tullio Simoncini római onkológus is megerősítette

https://www.youtube.com/watch?v=B8T0uOuYyGw


Szerintem a rák nem más mint egy élesztőgomba(Candida Albicans) ami a nyelven vastag fehér lepedéket hoz létre, és elszaporodik az egész szervezetben.


A gombák elszaporodása közvetlenül visszavezethető a sófogyasztás csökkentésére, mivel a só gátolja a patogén mikroorganizmusok életfolyamatait.


És még mielőtt teljesen hülyének néznél, gondolj bele hogy mi magyarok azért teszünk a kovászos uborkába sót hogy a patogén élesztőgombák a kenyérből ne szaporodjanak el, ugyanez a helyzet a savanyú káposzta készítésénél.

A só gátolja a romlást okozó mikroorganizmusok életfolyamatait.


[link]


Személyes tapasztalat hogy amióta tiszta sót fogyasztok, fiziológiás mennyiségben(20-25g) nem lepedékes a nyelvem.

[link]

A sóhiány ezenkívül besűríti a vért és karikás lesz a szemed.(vérkeringés romlás)

2015. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolót moderátornál jelentettem. Ekkora állatságokat bűn terjeszteni. Retinoblastomáról hallottál már? HNPCC-ről halottál már? Két találat elméletről hallottál már? Nem? Egyes. Leülhetsz fiam, megbuktál, ha ezekről nem hallottál semmit nem tudsz a daganatos betegségekről, arról nem is beszélve, hogy olyan betegség, hogy rák NINCS. Vannak daganatos betegségek, az laikus ráknak hív egy anaplasztikus pajzsmirigytumort, meg egy bosocelluláris carcinomát is.... csak annyi a különbség, hogy az egyikben biztos meghalsz egy éven belül, a másik meg gyógyítható és szinte semmivel nem csökkenti az életkilátásaidat. Két teljesen külön betegség, annyi közük van egymáshoz, mint az ebolának a náthához, erre a hozzád hasonló idióták képesek jönni ezzel a gombás baromsággal...


Elnézést kérek kedves kérdező, de az ostoba hiszékeny emberek, akik kártékony módon belekontárkodnak a munkánkba és veszélyeztetik más emberek életét, mert ezt meg azt olvasták valami sarlatán könyvében nagyon fel tudnak húzni.

A háziorvosodat én sürgősen lecserélném. Az agydaganatok fiatal korban GYAKORIAK, van pár tumor ami fiatalokban gyakori. Persze koránt sem biztos, hogy neked agydaganatod van, fejfájást számos dolog okozhat. A tüneteiddel érdemes lenne felkeresni egy neurológus kollégát. A CT vizsgálatot én nem javaslom, több okból sem, egyrészt nagy a sugárterhelése ráadásul nem ad olyan szép képet az agyról, mint az MR a jelen tudásunk szerint szinte teljesen ártalmatlan mágneses rezonancia vizsgálat.

Én a helyedben két dolgot tennék, háziorvost váltanék, és vagy tőle kérnék egy beutalót neurológiára, vagy magánúton keresnék fel egy neurológust.


Apró megjegyzés, amit nem tőlem hallottál. Ha bemész a sürgősségire, mondván, hogy erős fejfájásod van, mely hónapok óta fennáll, és EGYRE ERŐSÖDIK, továbbá hányingered van, sőt most hánytál is, akkor az ott lévő orvosnak pont az agytumor fog elsőre beugrani mint betegség, és elkezdenek kivizsgálni. Pláne ha megjegyzed, hogy mintha a látásod sem lenne a régi...

2015. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló problémáin vannak pár napja, talán kicsit enyhébbek, és tudom magamról h hipochonder vagyok, de ugye semmit se lehet kizárni, én is tervezem h elmegyek egy dokihoz...

Megtennéd h válaszolsz, mi lett a problémáddal?

2016. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!