Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyulási esélyeim kezdődő copd?

Braunito kérdése:

Gyógyulási esélyeim kezdődő copd?

Figyelt kérdés
24 éves fiatalember vagyok , 10 évig dohanyoztam, és kezdődő krónikus hörghurut gyulladásom van! AZt szeretném kérdezni, hogy milyen élet kilátásaim vannak, és hogyan tudnám gyógyítani a betegségsem! De legfőképpen az érdekel milyen életnek nézek elébe? ?
2015. nov. 22. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megtudnád mondani melyik táplálékkiegészítőre gondolsz? Mivel sehol sem utaltál rá. Nekem nagy szükségem lenne rá. COPD-s vagyok.
2018. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor bízom benne, hogy meglesz a harmadik pozitív terméktapasztalatom is a COPD-ben

! :) :)

2018. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg kiírhatnád a "csodaszer" nevét,mert egy közeli rokonom szintén COPD-és és ahogy kivettem a jelentéséből utolsó stádiumos,a tüdőszövet egy része el van szivacsosodva,tüdő tágulata van.Kis terhelésre is fullad már.

Esetleg hagyjuk meghalni,mert volt fiatal korában egy rossz döntése,de korrigálta (dohányzás)?

2018. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképpen ne hagyjuk!!!!
2018. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!