Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dudorok és pattanások az...

Dudorok és pattanások az állkapocs vonalában?!

Figyelt kérdés
Mindigis problémás bőrön volt, a bőrgyógyász fogamzásgátlót írt fel rá(hormonprobléma, Dienillet). Október óta szedem, de azóta folyton dudoros gyulladt az állkapcsom!!! Sose volt ilyen!!! Abbahagyjamma fogamzásgátlót? Valakinek volt már ilyen?? Segítsetek!!

2015. nov. 24. 19:40
 1/2 gömbicica ***** válasza:

lehet, hogy hormonprobléma, de én biztos nem szedném csak azért, mert.


táplálkozásodat próbáld meg górcső alá venni!

korod?

2015. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és a táplálkozásommal semmi baj. 12 éves korom óta vagyok pattanásos. Nincs semmi étel intoleranciám, allergiám... De már volt olyan, hogy étkezésen is változtattam, de az sem segített... Egyszerűen nem tudják mitől jönnek ki... A biztos hogy a pattanások mindig akkor erősödtek föl mielőtt megjött a ciklusom, kivéve most mert most folyton ronda az arcom, és nem is pattanásos, hanem gyulladt göbös... Nincs semmilyen egészségügyi gondom, makk egészséges vagyok, most vizsgàltak ki mindent (Kivéve hormonvizsgálatot persze nem végeztek még rajtam ami a legfontosabb lenne!! Magyar orvostudomány gratulálok...) ezért most elhatároztam abbahagyom a fogamzásgátlót és 3 hónap múlva mehetek hormonvizsgálatra...(közben már azt is kitalálták, hogy kiveszik a mandulám, mert hogy még megvan és lehet attól van...) no comment.
2015. nov. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!