Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikumos kezeles melett...

Antibiotikumos kezeles melett 37-37.5 fokos laz, a kezeles utan pedig 38 fok felett, lehet valami komoly gond?

Figyelt kérdés

Mar 2 honapja influenzas voltam 39 fokos lazzal. Az orrom be volt dugulva, de nem csorgott, szaraz kohoges, paracsetamol alapu kezeles, nagy adag C vitamin, kohogesrol kopteto,stb.

Par nap mulva elmult a laz, kohogtem, majd 2 het mulva ismet belazasodtam 38 korul volt. Estenkent bevettem paracetamolt, C vitamint, Spirulint.Ez igy folyt kb. 2 hetig mikor egy este felszokott a lazam 39 fokra, igaz egesz nap utaztam es faradt is voltam estere. Masnap elmentem analizisre, valamint eko-ra es torok valladekot is vettek. Az ultrahangon a lep kicsit nagyobbnak latszott 13/7 cm, a torokban staphyllococcus, a verkeplet eleg jo, a maj ertekek kicsit nagyobbak, a vas nagyon kicsi, de a vorosversejtek szama jo,kalcium is egy kicsit a minim alatt van, annak ellenere, hogy eleg sok Ca es Mg szedek. Rendeltek sok antibiotikumot a staphyllococcusrol, kozben minden este 37-37.3fokra emelkedett a lazam , majd ket nappal a befejezes utan ismet puffadassal es 38.1 fokos lazzal talaltam magam. perzse mikor felszokik a lazam rekedtes les a hangom is es a vernyomasom is megno 130-145/80-95-re, pulzus 100-130.Az orvosom epeholyag gyulladast allapitott meg es ujbol mas antibiotikumot rendelt. 4 nap kezeles utan ismet 37.4 lett a lazam, eddig nem volt, igaz ma nagyon stresszes voltam, mert megtudtam meg vegbelfergeim is vannak. Befolyasolja-e a stressz a lazat? Igaz most mar egyre nehezebben toleralom a sok problemat, egyre inkabb izgulok, stresszelek. Delutanonkent pedig egyre magasabbra szokik a vernyomasom es a pulzusom. Volt e valaki hasonlo helyzetben? Kerlek irjatok.


2015. nov. 27. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hu ez igy elegge komplikalt. A lazzat nem a stressz, nyilvanvaloan a gyulladas okozza. Viszont a magas vernyomast es pulzust a stressz szamlajara is irhattjuk, termeszetesen mas is allhat mogotte. Tovabbi orvosi konzultaciot javaslok es a nyugalom a legjobb ut a gyogyulas fele.
2015. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az idegeskedes befolyasolja, 37,5-ig siman felmehet a hömerseklet idegi alapon is.
2015. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi.
2015. nov. 30. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!