Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy olyan dolog van hogy...

Végsö Norbi kérdése:

Egy olyan dolog van hogy beteg szeretnek lenni kb 1 hetre de van meg Egy akadaly az hogy a szuleim nem nagyon szeretik a ha hianyzom hogy tudnek ugy beteg lenni hogy meg gyozem oket? Pls segitssetek

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 15:00
 1/9 anonim válasza:
100%

Elvileg két fajta ember akarhat beteg lenni:


1. ha egy gyerek


2. ha komplett hülye


Ebben az esetben gondolom te gyerek vagy.

Hidd el, jobb ha nem betegíted meg magad szándékosan.

2015. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt javaslom, inkább tanulj! vagy vállald fel, hogy nem voltál képes felkészülni a dolgozatra / felelésre. az, hogy lógni akarsz, nagyon becstelen megoldás. ha valamit teszel (vagy épp nem), vállald a felelősséget érte. másképp gagyi felnőtt lesz belőled...


ha meg félsz valakitől / megalázástól félsz, akkor sem megoldás hogy elmenekülsz.


szóval bárhogy is, menj be, ne kamuzz.


üdv

2015. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hányás-hasmenés. Ezt senki nem tudja ellenőrizni (gondolom anyádék se mennek be utánad a wc-re), viszont elég kellemetlen ahhoz, hogy ne kelljen suliba menned. Menj kicsit gyakrabban wc-re, adj ki öklendező hangokat, szólj, hogy rosszul vagy, és el is van intézve.
2015. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a hányás hasmenés duma.. mindig előjön ennél a kérdésnél.. de hasmenésre ott van a széntabletta/szmekta por (vagy hogy írják), hányás meg nem tart egy hétig magában.. és az nem olyan, hogy ellehet játszani
2015. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én totálisan megértelek, ha hiányozni akarsz.

Én nekem rengeteget kell tanulnom, és néha én is azt kívánom bárcsak hianyoznék.

De amikor mar egy hete nem tudok hat óránál tobbet aludni, mert éjfélkor meg mindig a másnapi dolgozatra készülök, plusz meg ket angol levelet kell írnom, es másnap meg lesz 8 órám,(tenyleg mindennap annyi van...) na akkor en is azt kívánom, bárcsak egy napot otthon maradhatnék

És nem lehet felvalallani h nem tanultál. Nem minden esetben. És pl ebben maximalista vagyok. És vagy tudom, vagy tudom az anyagot


Én azert adok tippet :)

Mert megértelek ;)

Szóval. Hasmenéses cucc tenyleg nem rossz. Esetleg ott van a gyerekkori jó öreg hashajtó :P

A meleg tea es a lazmerő

És a trikóban futás plusz fagyi

Én ezeket nem probaltam még így ki, h lógjak, de általaban ilyenektől 'tényleg beteg leszel...'

2015. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján megértem hogy a szüleid miért nem szeretik ha hiányzol.

Így is katasztrofális a helyesírásod és a fogalmazásod.


Egyébként normális ember - mg ha csak gyerek is - egy napra sem szeretne beteg lenni, legfeljebb betegállományba szeretne kerülni.


Igyál sós kávét, attól belázasodsz! A seregbe ezt csináltunk, ha pár napra gyengélkedőre akartunk kerülni pihenni.

2015. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én beteg vagyok de a szuleim nem hiszik el es exert akarok lathato jeleket adni fel vagyok fazva es ugy nezek ki mint ski makk egeseges pls segirsetek gyors,es bevalt modszerekkel.
2015. nov. 29. 17:17
 8/9 A kérdező kommentje:
És mégis mennyi sós kávét igyak meg,hogy belázasodjak??
2015. nov. 29. 17:21
 9/9 szilvijoe ***** válasza:
egyél krétát...
2015. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!