Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátnőm beteg szeretne...

A barátnőm beteg szeretne lenni, és azt mondta hideg vízben fürdött, és mirelitet tett a torkára. Ne kérdezzétek miért, szerintem is beteg dolog. De így lebetegedhet? :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó az immunrendszere, akkor kizárt.

Ha beleül a hideg vízbe, max. akkor, de nem ajánlanám, mert ha kap egy petefészek gyulladást, azzal kiírni nem fogja a doki, viszont felnőtt korában járkálhat meddőségi kezelésre.

2012. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tanácsold neki, hogy egyen krétát is meg romlott kaját
2012. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nemszeretnék semmit sem tanácsolni, szerintem ez nem játék, nem szeretném, hogy beteg legyen. ő valami lázt meg torokgyulladást szeretne.
2012. márc. 28. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerezzen torokgyulladás vírust vagy mandulagyulladás baktériumot! Az ilyesmit ugyanis vírus vagy baktérium okozza, nem a hideg víz, és nem a mirelit.

"Megfázáskor" sem a hideggel van a gond, hanem hogy a fázó test nem tudja legyőzni a szembe jövő vírust.

2012. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szépen este üljön ki egy szál pólóba egy-két hideg sörrel a valahova!

Nekem így sikerült megfáznom pénteken :)

2012. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy többet ér neked annál, hogy hagyd betegnek lenni. :P
2012. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lelkifurka válasza:
Igen, de nincs értelme.Egyen krétát vagy igyon sós kávét, attól rosszul lesz, de csak pár órára
2012. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a sóskávétól lesz láza ? szerintem csak hányna...
2012. ápr. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!