Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Beteg vagyok?...

Mi bajom lehet? Beteg vagyok? Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Péntek délután kezdődött, hogy egy kicsit másnak éreztem a torkomat, mint amilyennek szoktam. Nem fáj, nem kapar meg semmi ilyesmi, de amikor nyelek mégis érzek valamit, de nem fájdalmat. Mintha szàraz lenne vagy nem is tudom. Orrom sincs annyira bedugulva, tény, hogy nem a legtisztábban kapok levegőt, de nem folyik és nincs vele bajom. Reggel, amikor felkelek kocsit rekedt vagyok, de napközben ez elmúlik, viszont sok kisebbet köhögök. Az se hurutos köhögés meg semmi ilyesmi. Jelenleg nem vagyok otthon, ma este érek majd haza. Suliba mindenképpen kellene mennem a héten, tudok is, mert nem fáj semmim, szerintem nem szükséges orvos.

Mi baja lehet a torkomnak? Mivel lehet meggyógyítani?


2015. dec. 7. 07:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve lehetséges az, hogy így télen hideg levegő ment a torkomba, a számba, ahogy beszéltem és "megfázott a torkom"?
2015. dec. 7. 07:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Szopogass negrot, igyál sok mézes teát, lehet kicsit megfáztál.
2015. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Molyember ***** válasza:
Bár nincs komoly hideg, a fűtés kiszárítja a levegőt, azt is érezheted.
2015. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!