Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van arra orvosi magyarázat...

Van arra orvosi magyarázat hogy a zavarodottságom milyen betegség?

Figyelt kérdés
Zavart az egész életem, nem tudok figyelni, ha beszélek mással mindig máshova mennek a gondolataim, keverednek a gondolataim, mindent 100x átgondolok ami elég koros, nehezen hozok meg döntéseket, meggondolatlan vagyok. Egyébként ezek miatt zárkozott vagyok, vannak akik azt mondják introvertált a személyiségem, valójába pedig nem, mennék én szórakozni stb.. Csak valahogy nehéz az életem, sokszor érzem azt, hogy másnak csak a terhére vagyok, terhére az egész világnak. Van hogy, az agyamat és a testemet se akarom "aktiválni", csak feküdni egész nap, ilyenkor elgondolkozom hogy mi lenne ha végeznék magammal.
2015. dec. 5. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha depressziós gondolataid vannak, kérj segítséget. Leginkább a környezetedtől. Ne azonosulj a gondolatokkal, ez nem Te vagy. Ez inkább betegség. Van belőle kiút.
2015. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Lehet elég egy pszichológus, nagy beszélgetések, tippek, önfejlesztés, és határozottan, eltökélten csinálni kell.
2015. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!