Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bűntudatom van, mert itthon...

Bűntudatom van, mert itthon maradtam?

Figyelt kérdés

Elkaptam ezt a megfázásos nyavaját, de még csütörtök-péntek elmentem suliba. Akkoris láttam, hogy idegesítette a többieket és a tanárt is, hogy folyton köhögök és orrot fújok. Hétvégén is kúráltam magam, pihentem, gyógyszert szedek stb. De vasárnap estétől mára virradóra olyan köhögési roham jött rám, hogy nem aludtam semmit, ezért itthon maradtam pihenni anyukám tanácsára.

De ugye ma is dogát írtam volna, feleltetések, de félreértés ne essék! Nem azért maradtam itthon, hogy ne írjam meg a dogàt vagy lógjaka suliból, hanem azért mert nagyon köhögök és nem akartam ezzel zavarni a többieket.

Holnap is írunk tz-ket...holnap menjek suliba vagy maradjak itthon?



2015. dec. 7. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Maradj otthon, míg csak rendesen meg nem gyógyulsz. Elmehetnél a háziorvosodhoz is.
2015. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát én régen mindig úgy csináltam, hogy elmentem orvoshoz (kiadta az igazolás, recepteket) de a fontosabb dolgozatokat bementem megírni, óra után pedig mentem is haza pihenni.

Nyilván ha lázam volt vagy valami komolyabb akkor nem mentem be.

2015. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!