Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire aggasztó az állapotom...

Mennyire aggasztó az állapotom? Mikor ajánlatos kihívni az ügyeletet? (hányás-hasmenés)

Figyelt kérdés
Hajnalban 5kor hánytam először. Akkor mindent kiadtam ami a gyomromban volt.Ekkor ittam kb 3 dl vizet,mert vallahogy az orrüregemhez is került egy kis hányás és az marrt. Utána kb fél óra múlva kihánytam azt a vizet amit megittam + a gyomrom maradék minimális tartalmát. Aztán már csak pár kortyot mertem inni,de egy óra múlva az is kijött. Most utoljára egy fél órája hánytam kb,de ilyen élénksárga valamit,az kicsit megijesztett...gondolom az a gyomorsav vagy nem tudom mi lehetett,mivel már vizet sem mertem inni...Akkortájt már vizes állagú hasmenésem is volt. Ha továbbra sem marad meg bennem esetleg a víz sem mennyi idő múlva ajánlatos kihívni az ügyeletet a kiszáradás veszélye miatt?

2015. dec. 13. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szopogass jéghideg kólát, apró kortyokat, ne többet. Egyelőre nem fogsz kiszáradni, nyugi.Ahhoz kell pár nap. Igyál tudatosan, 1-1 korty hideg vizet, az nem fog kijönni.
2015. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot
2015. dec. 13. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hajnali 1-kor kezdődött és órákon keresztül csak hánytam és ment a hasam. Én elmentem ügyeletre oltásért. Mézes, citromos gyömbér teát igyál. Fertőtlenít.
2015. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
reggel óta nem hánytam,de nagyon megy a hasam,és minden kijön...gondoltam 1-2 napot várok hátha elmúlik magától,az ilyen vírusok hamar el szoktak vonulni,csak ez most reggel nagyon megijesztett...de még mindig hányingerem van,nem ettem semmit,amit ittam az is nagyjából mind távozott alul...és már 38,3 a lázam is...
2015. dec. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!